آرایش رنگ سال
اگر نمیدانید چگونه از رنگ سال در آرایش صورت تان استفاده کنید در ادامه ایده های آرایشی با رنگ بنفش را مشاهده کنید.

چگونه به رنگ سال آرایش کنیم؟

رنگ سال 2018 همانطور که میدانید بنفش انتخاب شد یعنی یک رنگ اشرافی و جذاب که تناژهای مختلفی دارد از تیره تا روشن. استفاده از رنگ بنفش در آرایش صورت چهره ای گیرا و منحصر به فرد به شما میبخشد که بهتر است در فصل پاییز و زمستان از این رنگ در آرایش صورت تان استفاده کنید.

استفاده از رنگ مد سال در آرایش ایده جالبی است که خانم های اهل مد بسیار از آن استقبال میکنند، برای استفاده از رنگ بنفش در آرایش میتوانید از توصیه های نمناک استفاده کنید.

رژلب بنفش

رژلب بنفش یک رژلب مجلسی و غلیظ است که هم برای خانم هایی که پوست تیره دارند مناسب است و هم خانم هایی که پوست روشن دارند. اگر لب های کوچک و باریکی دارید بهتر است از رژلب های بنفش که مایع هستند استفاده کنید .

آرایش رنگ سال

رژلب رنگ سال 2018

آرایش چشم بنفش

آرایش چشم با سایه چشم بنفش انتخاب فوق العاده ای است که شما را صاحب چشمان جذابی میکند، سایه چشم های اکلیلی نیز امسال بسیار پرطرفدار هستند میتوانید کمی سایه چشم اکلیلی نقره ای رنگ با سایه چشم بنفش ترکیب کنید.

آرایش چشم بنفش

رنگ آرایش چشم سال 97

لاک بنفش

بسیاری از خانم ها هستند که دوست دارند رنگ آرایش صورت شان با رنگ لاک ناخن هایشان هماهنگ باشد اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید میتوانید با لاک بنفش زیبایی خود را تکمیل تر کنید.

آرایش بنفش صورت

لاک بنفش مد سال 2018

رنگ مو بنفش

رنگ مو نیز جزو چیزهایی است که باید با آرایش صورت همخوانی داشته باشد، اگر دوست دارید رنگ مویتان با رنگ سال هماهنگ باشد باید امسال موهایتان را بنفش کنید. رنگ مو بنفش در تناژهای مختلف وجود دارد که انتخاب آن ها سلیقه ای است.

رنگ مو بنفش

رنگ مو بنفش فانتزی

 

چگونه از رنگ سال در آرایش صورت استفاده کنیم؟ + عکس

4.315
این مطلب مفید بود ؟132
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ح
وبگردی