تغییر حال بد

تغییر حال بد به خوب در 15 دقیقه

کد مطلب : 43880زمان مطالعه : 2 دقیقه
تغییر حال بد به خوب کار سختی نیست ، تنها باید بدانید و بخواهید. 10 روش ساده برای داشتن احساس بهتر در مدت زمان کوتاه را در ادامه این مطلب می خوانید.

تغییر حال بد به خوب در 15 دقیقه

زندگی پرمشغله است و فراموش کردن کارها بسیار آسان . وقتی که بیشتر زمان صرف کار کردن و رسیدگی به امور خانواده می شود، بیشتر مردم دوست دارند روزشان دست نخورده باشد و فقط با آرامش کارهایی را که می خواهند انجام دهند. در دنیایی که هر کسی درگیر این شلوغی ها می شود می توان راهی برای ایجاد حس خوب پیدا کرد، در ادامه این بخش از سبک زندگی نمناک به روش هایی برای بهتر شدن حال بد خواهیم پرداخت.

10 راه برای احساس بهتر در 15 دقیقه

1. دوش گرفتن :دوش گرفتن در 15 دقیقه بدون هیچگونه صحبتی و قرار گرفتن در آب و پاک شدن سینوس ها و ریه ها و انرژی گرفتن برای یک حس بهتر یک پیشنهاد ساده است.

2. انجام دادن سریع حرکات کششی: انجام حرکات کششی هر روز قدرت کشش را بیشتر میکند بسیاری از تنش ها را از بین می برد انجام یوگا هم بسیار مفید است حرکات کششی به جریان خون کمک می کند از این رو حالتان بهتر می شود.

چرت زدن

روش های بهتر شدن حال بد

3. چرت زدن: روی تخت، چرت کوتاهی بزنید و هشدار تلفنتان را تنظیم کنید، چشم ها را ببندید و کمی در آرامش عمیقی فرو بروید.

4. لذت خوردن مواد غذایی و نوشیدنی های مورد علاقه: استفاده از نوشیدنی های مورد علاقه و بعضی از غذاها به شما لذت کوچکی می دهد.

5. بیرون رفتن و زیر آفتاب قرار گرفتن: کمبود تابش نور خورشید باعث کمبود ویتامین d و افسردگی می شود، به خصوص در زمستان روی خلق و خو تأثیر منفی می گذارد. اگر شما تمام طول روز را زیر نور مصنوعی باشید، سطح انرژی خود را پایین آورده و به خلق و خوی خود آسیب زده اید.

6. بازی های ساده : همه ما به تلفن های هوشمند دسترسی داریم، می توانیم روزانه چند دقیقه برای سرگرمی و بازی از آنها استفاده کنیم.

گوش دادن به موسیقی

تغییر حال بد به خوب با گوش دادن به موزیک آرام

7. گوش دادن به موسیقی مورد علاقه :موسیقی مورد علاقه خود را پیدا کنید و آن را گوش کنید و حتی با آن برقصید. موسیقی تاثیر شدیدی روی خلق و خو می گذارد.

8. تلفن کردن به یک دوست : تلفن کردن یا دیدن دوست صمیمی و صحبت کردن در مورد اتفاق های اخیر یا چیزهایی که در ذهنتان است، روحیه ی شما را بالا می برد.

9. قدم زدن : داشتن پیاده روی های کوتاه به جریان خون کمک می کند.

10. استفاده نکردن از وسایل الکترونیکی : بارگذاری اطلاعات مشکل مشترک جهان مدرن است، بنابر این تبلت و تلفن و لپ تاپ و... را کنار بگذارید و از جهان واقعی لذت ببرید.

تغییر حال بد به خوب در 15 دقیقه

3.9199
این مطلب مفید بود ؟15445
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن
وبگردی