فرهاد قائمیان

تاریخ پخش سریال هست و نیست از شبکه دو سیما

تاریخ انتشار : 7 بهمن 1396کد مطلب : 63590زمان مطالعه : 2 دقیقه
سریال هست و نیست به کارگردانی حسین سهیلی زاده با بازی فرهاد قائمیان و الهام پاوه نژاد از 14 بهمن ماه روی آنتن شبکه دو سیما میرود.

پخش سریال هست و نیست از 14 بهمن

حسین سهیلی زاده کارگردان محبوب سینما و تلویزیون تا یک هفته آینده با سریال هست و نیست به تلویزیون می آید. صفحه رسمی سریال هست و نیست با انتشار آنونس این سریال زمان پخش این سریال را اعلام کرد.

فرهاد قائمیان

پخش سریال هست و نیست با بازی فرهاد قائمیان

صفحه رسمی سریال هست و نیست با انتشار آنونسی از این سریال نوشت :سریال هست و نیست به کارگردانی حسین سهیلی زاده و به تهیه کنندگی محسن شایانفر قرار است از١٤بهمن ازشبکه دو پخش شود.

سیاوش خیرابی و امیر دژاکام

سیاوش خیرابی و امیر دژاکام در سریال هست و نیست

تصویربرداری سریال هست و نیست به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی محسن شایانفر که از نیمه گذشته است، با اضافه شدن چند بازیگر جدید دیگر همچنان ادامه دارد.
در تازه ترین مراحل ساخت این سریال، شقایق فراهانی و عنایت بخشی در ردای نقشی خاص به سریال «هست و نیست» حسین سهیلی زاده پیوستند تا در ادامه تصویربرداری مقابل دوربین رضا شیبانی قرار بگیرند.

حمیدرضا پگاه

حمیدرضا پگاه در سریال هست و نیست

از جمله بازیگران این سریال فرهاد قائمیان، حمیدرضا پگاه، الهام پاوه نژاد، نگار عابدی، امیر دژاکام، سولماز حصاری، نازنین کریمی، سیامک اطلسی، اکبر رحمتی، مرتضی علی آبادی،ایمان صراف و سیاوش خیرابی هستند که قرار است با معرفی چند چهره جوان و جدید مقابل دوربین رضا شیبانی قرار بگیرند.

فرهاد قائمیان و امیر دژاکام

فرهاد قائمیان و امیر دژاکام در سریال هست و نیست

در خلاصه داستان این سریال آمده است:گاهی بود و نبود و هست و نیست آدم ها، به وسوسه ای گره می خورد که به سادگی باز نمی شود...! طبق اعلام شبکه دو سیما سریال «هست و نیست» به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی محسن شایانفر قرار است در ایام زمستان روی آنتن برود.

سیاوش خیرابی

سیاوش خیرابی در سریال هست و نیست

برخی از عوامل دیگر این سریال عبارتند از مدیر تصویر برداری:رضا شیبانی، صدابردار:مهدی آزادی، برنامه ریز:مسعود میمی، تدوین:امین عابدی، طراح صحنه و لباس:سهیل میرسپاسی، طراح چهره پردازی:مهرداد قلی پور، دستیار اول کارگردان:امین محمودی، منشی صحنه:فرشته حجازی، جانشین تولید:جواد قاسمی،مدیر تدارکات:مهدی عباسی پور، مدیر مالی:ابراهیم تفرشی، دستیار تهیه:فیروز قاسمی، دستیار تولید:ایمان صراف، تصویربردار پشت صحنه:امیر ژوبین،ناظر کیفی:محمدرضا منتظری، دکوراتور:هوشنگ کاشی لو، بهنام کلامی،عکاس:بهرنگ دزفولی زاده و مدیرروابط عمومی :آیدین نادری اشاره کرد.

فرهاد قائمیان

فرهاد قائمیان و نگار عابدی در سریال هست و نیست

تاریخ پخش سریال هست و نیست از شبکه دو سیما

4.716
این مطلب مفید بود ؟151
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی