یخچال های u bubble

یخچال های در هوا شناور u bubble

کد مطلب : 16383زمان مطالعه : 2 دقیقه
u bubble یا همان یخچال شناور در هوا جزو لوازم خانگی عجیب و غریب و البته با امکانات فوق العاده است. با استفاده از این یخچال شما می توانید به غذا دستور دهید تا به سمت شما بیاید.

 u bubble یخچال شناور در هوا است که با امکانات جالب و حیرت انگیزی طراحی و تهیه شده است. تصور کنید روی صندلی مشسته اید و با صدای درخواست شما ، غذا و خوراکی به سمتتان بیاید. یخچال «u-bubble» توسط «چنگین ژانگ» طراحی شده است و یک طرح کاملاً آینده نگرانه است، چراکه طبق این طرح از این پس یخچال ها در فضای خانه معلق خواهند بود و ممکن است مجبور شوید یک کیسه سیب را از اتاق خواب بگیرید و گوشت ها را از پذیرایی.

یخچال های حبابی

 یخچال شناور در هوا 

 این یخچال به شکل حباب های آزاد در هوا معلق است و شما می توانید غذاهای مختلف را در یک حباب قرار دهید تا بو و طعم آن تغییر نکند. هر حباب از یک پوشش لمسی برخوردار است که تغییرات غذا و موارد مختلف در مورد نگهداری را به شما نشان می دهد.

یخچال شناور

 با استفاده از این یخچال شما می توانید روی صندلی نشسته و به غذاها دستور دهید که به سمت شما بیایند. هر کدام از حباب ها با استفاده از سیستم تشخیص صدا و نرم افزارهای موبایلی قابل هدایت هستن

 یخچال شناور

یو بابل U-Bubble نام یک نوع یخچال مفهومی جدیده که ممکنه در آینده نزدیک در بسیاری از خونه ها مورد استفاده قرار بگیره . یو بابل U-Bubble برای زندگی آپارتمانی خیلی مناسبه . از اونجایی که  اغلب آپارتمان ها کوچیکن و خیلیا هم اصلا توانایی اجاره یا خرید آپارتمان بزرگ رو ندارن ، این مفهوم جدید از یخچال ممکنه برای خیلی ها مناسب باشه به خصوص دانشجو ها و کلا افراد مجردی که مجبورن مستقل زندگی کنن .

 لوازم خانگی عجیب 

با اپلیکیشن U-Bubble می تونید با سایر کاربران U-Bubble ارتباط برقرار کنید . مثلا دستور پخت یک غذای خاص رو ازشون بپرسید . با استفاده از این اپلیکیشن می تونید بدون اینکه برید به آشپزخونه محتوای داخل یخچال تون رو ببنید .

 اپلیکیشن جالب

یخچال های حبابی

یخچال های در هوا شناور u bubble

4.613
این مطلب مفید بود ؟121
منبع : نمناک /ن
برچسب : یخچال
وبگردی