دزدین جسد
دختر 18 ساله ای که جسدش از داخل قبر برای ازدواج با ارواح دزدیده شد، جزئیات کامل این اتفاق باورنکردنی را در ادامه ملاحضه می نمایید.

جسد دختر 18 ساله از داخل قبر دزدیده شد تا با ارواح ازدواج کند!!

جسد دختر جوانی از قبرش در چین به سرقت رفته است و پلیس مشکوک است که برای ازدواج ارواح دزدیده شده باشد. این امر به ویژه در صورتی انجام می شود که عروس یا داماد ناگهان قبل از عروسی کشته شده باشد یا به نحوی بمیرد. براساس گزارش بی بی سی، در سال 2015 ،14 جسد زن از یک روستا ربوده شدند و خانواده روستایی در شمال چین بر این باورند که جسد خویشاوند مونث آن ها که در سن 18 سالگی مرده است، به خاطر چنین تشریفاتی به سرقت رفته است ماجرایی عجیب اما متاسفانه واقعی که نمونه ای از آن را در این بخش از سرگرمی نمناک می خوانید.

دزدیدن جسد دختر جوان از قبر

دختری که برای ازدواج با ارواح از قبر دزدیده شد 

در محل قبر واژگون شده، یک جفت دستکش مشکوک متعلق به یکی از مهاجمان مقبره پیدا شده است و اکنون بخشی از مدارک پلیس است. خانواده جسد به سرقت رفته بیان کردند که پیش از این تعدادی غریبه زمانی به بهانه ای به خانه شان آمده بودند و درخواست کرده بودند تا جسد دخترشان را برای عروسی خاصی که به عروس ارواح مشهور است به آنها بفروشند اما آنها این پیشنهاد را رد کردند و قبول نکردند تا جسد دخترشان را بفروشند. مقامات محلی هم اکنون در حال تحقیق درباره این پرونده هستند این در حالی است که پرونده های مشابه بسیار است و مقامات چین در ماه اوت سال 2006 معاملات جسد را غیرقانونی اعلام کرده بودند.

ماجرای دختری که برای ازدواج با ارواح از قبر دزدیده شد!

صحبت های بسیار عجیب اقوام جسد دختر 18 ساله 

جزئیات بیشتری در این مورد منتشر نشده است و وب سایتها به همین توضیحات مختصر بسنده کرده اند.

 

دزدیدن جسد دختر جوان از داخل قبر برای ازدواج !

2.298
این مطلب مفید بود ؟4454
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
وبگردی