عکاسی در اندروید
برای عکاسی و ویرایش تصاویر در اندروید ،نرم افزار های مختلفی در فروشگاه گوگل وجود دارد، ولی انتخاب یک نرم افزار مناسب کار مشکلی است.در این بخش 3 نرم افزار که می توانند بیشتر نیاز کاربران را برآورده کنند معرفی می کنیم.

برترین برنامه های ویرایش و عکاسی در اندروید

امروزه اسمارت فون ها بقدری پیشرفت نموده اند که می توانیم به کمک آنها کارهایی که با کامپیوتر انجام می شوند را نیز حتی بهتر و آسان تر انجام دهیم. از این رو یکی از نقاط قوتی که هر یک از ما در هنگام خرید اسمارت فون ها، در ابتدا چک می کنیم، دوربین آن می باشد تا بتوانیم تصاویر خاطره ساز و زیبایی را توسط دوربین آن ثبت و ضبط نماییم که امروزه اکثر اسمارت فون ها دارای دوربین های بسیار با کیفیت می باشند.

اما در کنار اپلیکیشن اصلی هر اسمارت فون، می توانیم برنامه های جانبی دیگری را نیز نصب کنیم که با استفاده از آنها تصاویر زیباتر و با افکت های بیشتری را می تواند ثبت نمود.

نرم افزار عکاسی برای اندروید

برترین برنامه های گوگل پلی برای عکاسی و ویرایش تصاویر

اما همان گونه که مستحضر هستید، تعداد برنامه های زیادی در این زمینه وجود دارند که می توانیم از آنها در زمینه عکاسی استفاده نماییم. اما یافتن بهترین برنامه های عکاسی در فروشگاهی همانند " Play Store " کار بسیار سختی می باشد. به همین دلیل ما قصد داریم در ادامه این مطلب از بخش تکنولوژی نمناک شما را با 3 برنامه کاملا حرفه ای در زمینه عکاسی آشنا سازیم. همراه ما باشید.

برترین برنامه های عکاسی در اندروید

1 - Google Camera

اولین و برترین برنامه عکاسی که ما می خواهیم به شما معرفی کنیم، برنامه "Google Camera" می باشد که از نام سازنده آن می توانیم قابلیت های بی نظیر آن پی برد. از مهم ترین ویژگی های این برنامه اندرویدی می توان به قابلیت HDR+ مناسب برای محیط های کم نور، ضبط ویدیو های فوق العاده حتی با وجود لرزش دست، ثبت تصاویر کروی، افزودن بلور، ضبط ویدیوهای Slow Motion و... اشاره نمود.
 
عکاسی در اندروید

برترین برنامه های عکاسی برای اندروید

از این رو می توانید از اینجـــــا برنامه "Google Camera" را از فروشگاه گوگل پلی دانلود و استفاده نمایید. همچنین توجه داشته باشید که این برنامه بسیار ساده ولی در عین حال بسیار پرکاربرد می باشد و می توانید تصاویر و یدیوهای خاطره سازی را ثبت و ضبط نمایید.

2 - Snapseed

برنامه "Snapseed" یکی از برترین برنامه های حال حاضر برای اندروید می باشد که می توانید از فیلترهای موجود در آن برای ویرایش تصاویر استفاده نمایید. از مهم ترین ویژگی های این برنامه می توان به 29 ابزار و فیلتر، باز کردن فایل های JPG و RAW، انتخاب فیلترهای مناسب با دقت بیشتر و... اشاره نمود که قطعا برای کاربران اینستاگرام مناسب خواهد بود. از این رو می توانید از اینجــــا برنامه "Snapseed" را بصورت مستقیم از فروشگاه گوگل پلی دانلود و استفاده نمایید. 
نرم افزار اندروید

برنامه های عکاسی مناسب اندروید

3 - Cymera

اپلیکیشن "Cymera" از برترین و جامع ترین برنامه های عکاسی اندروید می باشد که اکثر قابلیت های دو برنامه بالا را در خود گنجانده است. برای مثال ازمهم ترین ویژگی های این برنامه می توان به فیلترهای عکاسی سلفی، استیکرهای سلفی، میک آپ سریع در سلفی،اضافه کردن لبخند زیبا، کوچک کردن صورت، وینتیج کردن تصاویر، روتوش کردن پوست صورت، افزودن متن و ایموجی به تصاویر،مدل مو و رنگ مختلف، تنظیم روشنایی، کنتراست و... اشاره نمود که باعث خاص شدن این برنامه نسبت به برنامه های موجود شده است. از این رو می توانید ازاینجـــا برنامه "Cymera" را بصورت مستقیم از فروشگاه گوگل پلی دانلود و استفاده نمایید.
 
عکاسی در اندروید

دانلود برنامه "Cymera" از گوگل پلی

بهترین نرم افزار های عکاسی و ویرایش در اندروید + دانلود

4.266
این مطلب مفید بود ؟5511
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
وبگردی