گفتگو با مردگان
یک سازمان بزرگ مراسم تشییع جنازه در سوئد در مورد اتاق چت با اموات می گوید ، گفتگو با مردگان با استفاده از تکنولوژی ممکن می شود !!

امکان چت و گفتگو با مردگان فراهم می شود!

آژانس مراسم تشییع جنازه در سوئد می خواهد هوش مصنوعی برای داشتن ارتباط با مرده ها درست کند. یک سازمان بزرگ مراسم تشییع جنازه در سوئد در حال حاضر به دنبال داوطلبانی برای یک پروژه است که نتیجه این پروژه می تواند اجازه حرف زدن مردم با افراد مرده خود شوند . این در واقع در مورد یک آژانس خبری سوئدی به نام "Fenix" است که مایل به ایجاد رباتهایی (برنامه های کامپیوتری، نه ربات های واقعی) هستند که توسط هوش مصنوعی ساخته شده اند که مردم می توانند با افرادی که مرده اند ارتباط برقرار نمایند .

گفتگو با مردگان

برنامه ریزی برای ایجاد شرایط گفتگو با مردگان

ماجرای اتاق چت و گفتگو با مردگان چیست؟ 

در این مقاله مدیر عامل Fenix ، به نام شارلوت رونیوس گفت این پروژه با ربات چت در حال حاضر در دست آزمایش است و یک برنامه نسبت ساده کامپیوتری می باشد مردم با استفاده از آن می توانند با مردگان ارتباط برقرار کنند .
این یک ربات است و اما افرادی که از این ربات استفاده می کنند به ندرت می توانند در حال حاضر با مردگان رابطه برقرار کنند . وی همچنین گفت "این ربات می تواند مانند یک داستان علمی - تخیلی باشد ولی در حال حاضر این تکنولوژی وجود دارد "
در حقیقت Chatbot در حال حاضر توسط برنامه نویس روسی به نام Eugenia Kuyda ساخته شده است و او سعی خود را کرد که بتواند با دوستش به نام Mazurenko که در طی یک حادثه جان باخت ، ارتباط برقرار کند .
همانند کویدا ، Fenix قصد دارد اطلاعاتی را درباره فرد را مرده در یک پایگاه هوش مصنوعی ذخیره و بارگذاری نماید تا بتواند یک ربات همانند تمام خصوصیات فرد ایجاد نماید و انگار که فرد مورد نظر در حال چت کردن با شما می باشد . بسته به اطلاعات موجود از فردی که در گذشته است ، دوستان او و اعضای خانواده اش می توانند با او ارتباط برقرار کنند و همچنین با افزودن اطلاعات آب و هوایی می توان با او چت کرد.
گفتگو با مردگان

شرکت سوئدی درحال طراحی برنامه ای برای گفتگو با مردگان 

با این حال، Runius اشاره کرد که Chatbot به طور کامل از فرد در گذشته آگاه نیست چرا که تنها در یک سری از اطلاعاتی محدود است و نمی توانند چیزهای جدیدی یاد بگیرند و نیاز به افزودن دائم اطلاعات توسط تیم بزرگی دارند . برای مثال شما نمی تواند نظر فرد مورد نظر را در مورد فیلم های جدیدی که اکران شده اند را بپرسید . این اساسا فقط یک راه جدید برای ذخیره اطلاعات در مورد فردی که مرده است می باشد و یکی از دلایل ساخت این ربات این بود که در گذشته نمی توانستند بر روی عکس ها و ویدئو هایی که از فرد در گذشته باقی مانده بود اتکا نمایند ولی امروزه تکنولوژی به ما اجازه ارتباط با مردگان می دهد و می توانیم با انها به راحتی چت کنیم همانند زمانی که آنها زنده بودند .
پیامدهای عاطفی چنین چت روم هنوز شناخته نشده است و شارلوت روانیوس گفت که دوست دارد با نمایندگان کلیسای سوئد در این خصوص حرف بزند و مورد بحث قرار دهد .
 
مدیر عامل شرکت Fenix ​​گفت:"برای مثال یک مرد سالخورده که همسرش را از دست داده و بسیار احساس تنهایی می کند، ممکن است این ربات ارزشمند باشد ، حتی اگر می داند که واقعا او نیست." این چت روم تنها حاوی اطلاعاتی است که بستگان شخص در گذشته می توانند به راحتی با او حرف بزنند و همان گئنه که در بالا گفتیم می توانند مانند یک شخص واقعی تصور کنند . دونیوس افزود که ممکن است بعضی از ویژگی های بصری را برای ربات در آینده اضافه خواهد کرد تا این تجربه را برای خویشاوندان خویش تقویت کنند.

عجیب ولی واقعی چت و گفتگو با مردگان!

3.99
این مطلب مفید بود ؟72
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ ف.ن
برچسب : اموات
وبگردی