چگونه یک رابطه پر از عشق بسازیم
یک رابطه پر از عشق زمانی شکل می گیرد که دو طرف در آن آهسته گام بر دارند و دچار احساسات زود گذر نشود. یکدیگر را به خوبی بشناسند و برای محکم کردن رابطه پر از عشق خود تلاش کنند.

 چگونه عشق را وارد رابطه مان کنیم

زمانی که در یک رابطه دو طرفه هستید از ابتدا عشق را وارد آن نکنید ، سعی کنید طرف مقابل خود را خوب تحلیل کنید و حس واقعی خود را نسبت به او بسنجید و ببینید ارزش این رابطه برای شما چقدر است و سپس با تلاش و محبت و عشق رابطه خود را محکم و ماندگار کنید تا هر دو از این عشق واقعی لذت ببرید.

 1- اول از همه باید 100 درصد مایل باشیدکه عشق وارد رابطه تان شود و متقابلاً به طرف مقابلتان عشق واقعی بدهید.

 چگونه عشق را وارد رابطه مان کنیم

نکاتی برای تزریق عشق به زندگی


 2- در گفتن “ دوستت دارم ” عجله نکنید. ابتدا مدت زمانی را صرف درک این جمله و معنای آن کنید. اگر احساس کردید گفتنش مثل یک قول یا وعده است، این جمله را نگویید!

 3- اطمینان حاصل کنید که شخصی که با او در ارتباط هستید برایتان قابل اعتماد ، قابل تحسین و قابل احترام است. می توانید برای همیشه با او بمانید؟ واقعاً می توانید با هم صحبت کنید؟ می توانید با او صادق باشید و همدیگر را حمایت کنید؟ با هم مکالمات پرمعنایی دارید؟ منظور یکدیگر را می فهمید؟ آیا رابطه تان در طولانی مدت به همین صورت منحصر به فرد، جدی، کامل، با معنی، همراه با محبت و اعتماد و احترام باقی خواهد ماند؟ اگر پاسختان مثبت است می توانید به سمت عشق بروید.

چگونه یک رابطه پر از عشق بسازیم 

جنبه های فیزیکی را فراموش نکنید

به آرامی به سمت جنبه های فیزیکی رابطه بروید. این موضوع به شما فرصت می دهد که سایر جنبه های رابطه تان از جمله جنبه های کلامی، روانی، ذهنی، عاطفی و احساسی و همچنین صمیمیت و نزدیکیتان را گسترش دهید.که هیچ ارتباطی به مسائل فیزیکی ندارند.

 چگونه یک رابطه پر از عشق و محبت داشته باشیم

از گفتن دوست دارم خودداری نکنید


اگر هنوز آمادگی گفتن “دوستت دارم ” را ندارید سعی کنید از جملاتی شبیه آن مثل “من این را دوست دارم هنگامی که تو…” یا “من این ویژگی شما را دوست دارم” به جای آن استفاده کنید.

نکات و هشدارها

مدت زمانی را به یکدیگر اختصاص دهید. وقتی با هم احساس راحتی کردید اجازه دهید او وارد زندگیتان شود.

همچنین مدت زمانی را جدا از هم باشید.

به هم اعتماد داشته باشید و اجازه ندهید مردم رابطه شما را بهم بزنند.

چگونه یک رابطه پر از عشق بسازیم

4.132
این مطلب مفید بود ؟266
برگرفته از phow - /ن.م
برچسب : عشق
وبگردی