مراسم عروسی در ترکیه
برای تدارک شام این عروسی مجلل و باشکوه در ترکیه 1 تن برنج و 240 بوقلمون استفاده شد تا 3 هزار میهمان حاضر در آن به خوبی پذیرایی شوند.

مراسم ازدواج باشکوه پسری جوان در ترکیه با 3000 میهمان

"مهمت بولوت گان" و سه زن او نیز با 200 نوه خود به عروسی آمدند، اما وقتی از او پرسیدند آیا نام آنها را می دانی پاسخ داد از حفظ نه ! این مقدمه ی خبری بود که در وب سایتهای ترکیه ای برای ورود به جزئیات مراسم عروسی باشکوه و پرهزینه منتشر شد ، در واقع چنانچه در این بخش از سرگرمی نمناک خواهیم گفت "مهمت بولوت گان" پدر داماد است که تدارک چنین مراسمازدواجی را برای پسرش دیده.

عروسی باشکوه در کشور ترکیه 

پدری برای جوان ترین پسرش با بیش از 3،000 مهمان جشن عروسی بر پا کرد. مهمت بولوت گان و سه زنش با 200 نوه خود به دلیل ازدواج جوان ترین پسرش عثمان به هم پیوستند.

طی گزارشات بدست آمده برای شام عروسی حدود 1 تن برنج و لوبیا و 240 بوقلمون تدارک دیده و در هوای آزاد پذیرایی از مهمان ها پذیرایی کردند در طول مراسم عروسی، مردان و زنان به طور جداگانه می رقصیدند و فرزندان و نوادگان آقای گان در اجرای ویژه رقص سنتی هالای شرکت کردند اما همه آداب و رسوم مورد بررسی قرار نگرفت و شیوه متداول تیراندازی هوایی توسط رهبر قبیله در ترکیه ممنوع شده بود.

عروسی پسر جوان ترکیه ای

عروسی باشکوه پسر جوان ترکیه ای 

برگزار کننده این مراسم ازدواج باشکوه مردی ثروتمند به نام "مهمت بولوت گان " است که تصاویر آن را در این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید ؛ رسانه های محلی از آقای گان پرسیدند آیا نام تمام فرزندان خود را می دانی او گفت همه آن ها را از حفظ نمی دانم اما وقتی آن ها را می بینم می توانم آن ها را به یاد آورم.او گفت:" من اهل ناحیه مزرا و رهبر قبیله هستم، که در دو موقعیت شهردار و رئیس دهکده بوده ام" من سه زن، 24 فرزند و حدود 200 نوه دارم، و امروز در اینجا مراسم ازدواج کوچک ترین فرزندم است" زمانی که فرزندانم را می بینم می توانم آنها را معرفی کنم، اما نمی توانم نام آن ها را از حفظ بگویم.

جشن عروسی در ترکیه

مراسم عروسی باشکوه در کشور ترکیه 

" می خواهم از همه میهمانانی که در مراسم عروسی شرکت کردند تشکر کنم. این عروسی قبیله ای است و همه اینجا هستند. یک خاندان بزرگ هستیم و ازدواج های ما معمولا بسیار زیبا هستند.

 

باشکوه ترین عروسی ترکیه با 3000 مهمان + تصاویر

3.7254
این مطلب مفید بود ؟18866
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
وبگردی