آتنه فقیه نصیری

ناگفته های آتنه فقیه نصیری از فصل سوم شهرزاد

تاریخ انتشار : 18 مرداد 1396کد مطلب : 54422زمان مطالعه : 2 دقیقه
آتنه فقیه نصیری بازیگری که در فصل دوم سریال شهرزاد به جمع بازیگران این سریال اضافه شد خبرهای جدیدی درباره ساخت فصل سوم این سریال در اختیار ما قرار داد که در ادامه مشاهده میکنید.

لیسانسه ها و شهرزاد 3 به روایت آتنه فقیه نصیری

آتنه فقیه نصیری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان که در فصل دوم سریال شهرزاد به جمع بازیگران این سریال پیوسته است پای گفتگوی ما نشست و خبرهای جدیدی از ساخت فصل سوم شهرزاد و بازی در سریال لیسانسه ها داد که خواندنش خالی از لطف نیست.

شهرزاد 3 به روایت آتنه فقیه نصیری

بازیگر سریال «لیسانسه ها» با اشاره بهآغاز تصویربرداری فصل سوم سریال شهرزاد چند روز پس از فصل دوم این مجموعه، از همکاری خود با سروش صحت در فصل دوم سریال لیسانسه ها خبر داد.
آتنه فقیه نصیری بازیگر عرصه تلویزیون و سینما گفت:این روزها مشغول ایفای نقش در فصل دوم سریال «شهرزاد» و همچنین مجموعه تلویزیونی «لیسانسه ها» هستم.
وی ادامه داد:تصویربرداری فصل دوم «شهرزاد» همچنان ادامه دارد و قرار است تصویربرداری فصل سوم این مجموعه نیز با تعطیلی چند روزه پس از فصل دوم آغاز شود.
بازیگر سریال تلویزیونی «شیدایی» تصریح کرد:براساس بازخوردی که از برخوردهای مردم درباره فصل دوم سریال «شهرزاد» داشته ام، متوجه شدم تا اندازه بسیار زیادی این سریال را دنبال می کنند و به آن علاقه دارند.

 آتنه فقیه نصیری

آتنه فقیه نصیری در شهرزاد

وی در ادامه صحبت های خود اظهار کرد:فصل نخست سریال «شهرزاد» از شخصیت ها و روابطی برخوردار بود که برای مردم تازگی داشت اما هم اکنون مردم با آن ها آشنا شده اند و به خوبی چنین شخصیت هایی را می شناسند و در عین حال در فصل دوم «شهرزاد» اتفاق های جدیدی به وقوع می پیوندد که مخاطبان این رویدادها را پیگیری می کنند.
بازیگر مجموعه تلویزیونی «دختران» یادآور شد:شخصیتی که در فصل دوم سریال «لیسانسه ها» و در روند همکاری با سروش صحت ایفا می کنم، نقشی است که در سری جدید ساخت این مجموعه به آن اضافه شده و در سری قبل وجود نداشت.

 آتنه فقیه نصیری

آتنه فقیه نصیری در سریال شمعدونی

وی خاطرنشان کرد:فصل دوم مجموعه تلویزیونی «لیسانسه ها» پس از پایان ماه های محرم و صفر روی آنتن شبکه سه سیما می رود.
گفتنی است، در فصل نخست سریال «لیسانسه ها» هنرمندانی همچون هوتن شکیبا، امیرحسین رستمی، امیرکاظمی، بیژن بنفشه خواه، کاظم سیاحی، متین ستوده، سیاوش چراغی پور و مهران رجبی به ایفای نقش پرداختند.

ناگفته های آتنه فقیه نصیری از فصل سوم شهرزاد

2.516
این مطلب مفید بود ؟88
برگرفته از خبرگزاری میزان / م.ف
وبگردی