لاغر دیده شدن
اگر چاق هستید با پوشیدن لباس مناسب و تغییر در نحوه پوشش تان میتوانید خود را تا حد زیادی لاغر نشان دهید، ما به شما میگوییم برای لاغر دیده شدن چه بپوشید.

لباس های مناسب برای لاغر دیده شدن

انتخاب لباس در لاغر و یا چاق تر دیده شدن شما نقش مهمی دارد یعنی به راحتی میتوانید با انتخاب لباس مناسب تا حد زیادی خود را لاغر نشان دهید، در این بخش از دنیای مد نمناک شما را با لباس هایی که باعث لاغر دیده شدن تان میشوند آشنا میکنیم.

لباس خانم های چاق

لباس مناسب خانم های چاق

لباس های راه راه

انتخاب لباس های راه راه نخستین و ساده ترین راه برای لاغر و کشیده دیده شدن افراد است، با انتخاب لباس هایی که راه راه عمودی هستند میتوانید خود را لاغر و قد بلند نشان دهید پس لباس های راه راه یکی از بهترین گزینه ها برای افراد چاق هستند.

لاغر به نظر رسیدن

لباس هایی برای لاغر به نظر رسیدن 

سر تا پا مشکی

اصولا لباس های مشکی برای افراد چاق مناسب اند و باعث لاغر دیده شدن آن ها میشوند به این ترتیب یکی از بهترین استایل ها برای خانم های چاق تیپ سرتا پا مشکی است و میتواند حسابی آن ها را لاغر نشان دهد.

لباس برای لاغر نشان دادن

لاغر دیده شدن با لباس مشکی

لباس های ماکسی

شاید شما هم جزو خانم هایی باشید که فکر میکنند لباس های ماکسی فقط برای افراد لاغر مناسب اند اما این تصور اشتباه است و خانم های چاق هم میتوانند لباس های ماکسی بپوشند. لباس های ماکسی تاثیر زیادی در لاغر و قد بلند دیده شدن دارد.

لباس ماکسی

لباس هایی برای لاغر نشان دادن

دامن های مدادی

دامن های مدادی به دامن های تنگی گفته میشود که تا روی زانو هستند، این سبک از دامن های زنانه حسابی شما را لاغر نشان میدهند. برای انتخاب رنگ دامن بهتر است سراغ رنگ های تیره بروید.

دامن مدادی

دامن مدادی برای لاغر به نظر رسیدن

لباس هایی که شما را لاغر نشان میدهند

  • شلوار تیره فاق بلند
  • لباس های کمربند دار
  • کفش پاشنه بلند
  • لباس های یقه هفت

 

بهترین لباس ها برای لاغر دیده شدن خانم ها + عکس

4.165
این مطلب مفید بود ؟5312
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی