زندگی با عقرب
اهالی یک روستا واقع در کشور هندوستان به طور بسیار عجیب و باورنکردنی با عقرب ها زندگی می کنند و عقرب ها را می پرستند.

روستائیانی که با عقرب ها زندگی می کنند

اخیرا مطلبی از بخش سرگرمی نمناک منتشر شد که در آن خانواده ای از آفریقا در کمال آرامش با تمساح ها زندگی می کردند و به راحتی با اعضای خانواده شان در کنار تمساح ها راه می رفتند و غذا میدادند و تمساح ها نیز حتی یکبار نیز به آنها حمله نمی کردند و این بسیار عجیب و باور نکردنی بود که باعث شوکه شدن کاربران شده بود.اما با این حال تصور چنین شرایطی حتی دردناک تر از آنچه که تصورش می کنید می باشد.اما آیا تا به حال چیزی در مورد عقرب ها شنیده اید؟!
می دانید که به چه میزان می توانند با سم خود باعث کشته شدن انسان ها بشوند؟!عقرب ها یکی از گونه های عنکبوت ها هستند که دارای 8 پا و به همراه نیش کشنده هستند که در انتهای آنها قرار گرفته است.
با این وجود اخیرا رسانه ها در مورد روستایی عجیب و باور نکردنی واقع در هندوستان خبرهایی را انتشار دادند که یقینا برای شما اتفاقی شوکه کننده خواهد بود.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

روستای باورنکردنی و عجیب

اخیرا رسانه های سراسر جهان در مورد روستایی عجیب و باور نکردنی به نام "کانداکور" واقع در هندوستان خبرهایی منتشر کردند که باعث شوکه شدن مخاطبان شد و پس از آن به شدت در صفحات مجازی انتشار یافت.
خبرها حاکی از آن است که مردم این روستا در کمال آرامش و راحتی به زندگی با عقرب ها می پردازند و این تنها مختص به جوانان این روستا نمی باشد بلکه تمام مردم این روستا اعم از کودکان،نوجوانان،میان سالان و کهن سالان با عقرب ها بازی می کنند و عقرب ها هیچ ضرری به آنها نمی رسانند.
کشور هند یکی از کشورهایی است که مردمان آن دارای احزاب متفاوتی هستند.برای مثال برخی از آنها موش ها را می پرستند و برخی دیگر،مارها،گاوها،میمون ها و...می پرستند و به نحوی به حیوانات احترام می گذارند و در کمال ناباوری آنها را خدایان خود می دانند.

زندگی کردن با عقرب

اما این قبیله که عقرب ها را می پرستند و با آن ها در کمال آرامش زندگی می کنند،بسیار عجیب و باورنکردنی بود که عجیب ترین قسمت آن این بود که آنها پس از بازی کردن با عقربها ، آنها را در دهان خود قرار میدادند و می خوردند و با این وجود هنوز هیچ گزارشی در طی این چند سال از این روستا در مورد گزیدگی توسط عقرب منتشر نشده است.
جالب است بدانید که در این روستا معبدی برای پرستش عقرب ها ساخته و بنا نهاده شده است که روزانه تعداد زیادی از اهالی این روستا به معبد می روند و عقرب ها را ستایش می کنند و این نوع پرستش در نوع خود بسیار عجیب و باور نکردنی می باشد.

ویدیو روستائیانی که با عقرب ها زندگی می کنند 

روستائیانی که با عقرب ها زندگی می کنند و آنها را می پرستند + فیلم

2.757
این مطلب مفید بود ؟3126
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /ح.ب
وبگردی