نمایش انسان با مار کبری
در یک نمایش مار بازی در هند مرد مار باز به طرز عجیب و باورنکردنی به یک مار کبری سیاه رنگ اجازه داد تا چندین بار زبانش را نیش بزند.

نمایش با مار کبری در هندوستان

مجله پزشکی روان شناسی هندوستانی اخیرا گزارشی باور نکردنی از یک مرد هندی که اجازه داد یک مار کبری آن را چندین بار از زبان نیش بزند منتشر کرد که بسیار شوکه کننده بود و ویدیو آن بارها و بارها در صفحات مجازی منتشر شد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

کشور هند یکی از معروف ترین کشورها در زمینه مار بازی است و این نمایش را به نوعی مقدس می دانند و به همین دلیل با کمی قدم زدن در بازار هند مارهای خطرناکی را مشاهده خواهید کرد که حتما شوکه خواهید شد و نوعی احساس ترس به سمت شما هجوم می آورد. اما اخیرا ویدیو تمام صفحات مجازی را همانند ویروسی بزرگ در بر گرفت که یک مرد مار باز هندی اجازه داد تا یک مار کبری سیاه رنگ زبانش را نیش بزند.

نمایش با مار کبری

نمایش مار بازی در هند

سم مار کبری یکی از خطرناک ترین و سمی ترین زهرها است که به میزان زیادی دارای نوروتوکسین است و یک قطره آن برای از پای در آوردن یک فیل کافی است!!

مرد هندی که در ویدیو ذیل مشاهده می کنید برای چندین بار به مار کبری اجازه داده است تا زبانش را نیش بزند و از پای نیافتدن وی نیز تنها به علت استفاده از مواد مخدر بوده است. او این کار را به پیشنهاد دوستش انجام می دهد که سال ها تجربه مار بازی دارد.

این واقعا اتفاقی بسیار عجیب می باشد که باعث شد تعداد زیادی تماشاچی در محل اجرای نمایش حضور یابند و این مراسم را مشاهده نمایند.

همان گونه که در ویدیو ذیل مشاهده می نمایید، پس از وارد شدن سم مار کبری به داخل زبان مرد هندی گویی از هوش می رود و سپس وی از ماده مخدر استفاده می کند و برای ادامه نمایش حاضر می شود!!

ویدیو نمایش عجیب انسان و مار در هند

نمایش خطرناک و باورنکردنی مار کبری با مرد هندی

333
این مطلب مفید بود ؟2013
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
وبگردی