تزریق ژل لب
جراحی پلک یا بلفاروپلاستی تغییر چشمگیری را در چهره به ظاهر خسته و با افتادگی پلک چشم ایجاد می کند. این تحول مطلوب با برداشتن کیسه های چربی (پف بالای چشم) و پوست اضافی پلک های بالا و پایین تحقق می یابد.

 جراحی پلک 

جراحی پلک یا بلفاروپلاستی

جراحی پلک یا بلفاروپلاستی تغییر چشمگیری را در چهره به ظاهر خسته و با افتادگی پلک چشم ایجاد می کند. این تحول مطلوب با برداشتن کیسه های چربی (پف بالای چشم) و پوست اضافی پلک های بالا و پایین تحقق می یابد. بسیاری از بیماران هم زمان با جراحی پلک چشم درمان های دیگری مانند بالا بردن ابرو و یا تزریق ژل را نیز انجام می دهند تا پلک ها دیگر افتاده به نظر نرسد و خطوط ناخوشایند صورت از بین برود.

جراحی پلک واقعاً می تواند ظاهر چشم ها را بهبود بخشد و چین خوردگی های مغولی (چینی که گوشه ی داخلی چشم را می پوشاند) را اصلاح کند و در نتیجه منجر به واضح تر شدن پلک های پایینی ، درشت کردن چشم و جذاب تر شدن ظاهر کلی چشم ها شود.

بلو اسکای

بهترین متقاضیان جراحی پلک افرادی با خصوصیات زیر هستند:

پف آلود بودن پلک بالایی:این عمل حالت پف آلود و کیسه های زیر چشم را از بین می برد.

چشم های خسته:جراحی پلک ویژگی هایی را از بین می برد که چهره را خسته نشان می دهد و سن را بالا می برد.

پوست اضافی پلک بالایی:جراح پوست را سفت می کند و بخش اضافی آن را برمی دارد.

سن 18 سال به بالا:اکثر متقاضیان بیش از 35 سال سن دارند، اما اگر پف آلودگی یا افتادگی پلک در خانواده ای رایج باشد، می توان عمل را در سنین پایین تر نیز انجام داد.

سلامت جسمی و روانی مناسب:اگرچه جراحی پلک یک عمل کوچک است، با این حال مانند هر عمل دیگری با عوارض بالقوه ای همراه است که بهتر است بیمار با آگاهی کامل از آن ها تصمیم به انجام عمل بگیرد.

واقع بینی:بیماران باید انتظارهایی واقع بینانه از انجام عمل داشته باشند.

مزایای جراحی پلک:

جراحی پلک مزایای بسیاری دارد که شاخص ترین آن بهبود ظاهر کلی چشم ها است. در جراحی پلک می توان پوست اضافی پوشاننده چین طبیعی پلک بالایی را برداشت و حالت پف آلودی را که باعث می شود چشم خسته به نظر برسد، اصلاح نمود. 
در جراحی پلک پایین می توان پوست اضافی را برداشت و چروک و خطوط را اصلاح نمود. پف و کیسه های زیر چشم و همچنین افتادگی را که باعث آشکار شدن سفیدی زیر عنبیه می شود نیز می توان در این عمل از بین برد.
دیگر مزیت جراحی زیبایی پلک بخشیدن جذابیت بیشتر به چهره و افزایش اعتماد به نفس فرد است. جراحی پلک غالباً با هدف اصلاح نقص های آشکاری انجام می شود که باعث ناخشنودی و ناراحتی بیمار می شود.

تزریق ژل در کلینیک آسمان آبی :

تزریق ژل یکی از جراحی های زیبایی سرپایی است که امروزه بسیار مورد استقبال افراد مخصوصاً خانم ها قرار گرفته است. 

تزریق ژل روشی غیرتهاجمی و سریع برای ایجاد اصلاحات مختلف در صورت از جمله بازگرداندن و افزایش حجم صورت، افزایش حجم لب ها، کاهش چین و چروک و خطوط اخم و خنده و… است.

امروزه افرادی که بیش از دیگران به زیبایی خود اهمیت می دهند؛ تزریق ژل را در برنامه مداوم مراقبت از پوست خود قرار می دهند. به همین دلیل تزریق ژل بعد از انجام بوتاکس (تزریق ژل برای چین و چروک های عمیق تر کاربرد دارد) پر کاربردترین عمل زیبایی در جهان است.

تزریق ژل در لب

تزریق ژل لب

ژل های مورد استفاده برای تزریق دارای انواع مختلفی هستند؛ که همگی مورد تایید سازمان غذا و داروی امریکا (FDA) هستند. 

اما محبوب ترین ژل تزریقی به صورت اسید اسید هیالورونیک است. علت محبوبیت این ژل نیز خواص دیگر آن به جز شکل دهی و فرم دهی است.

 در واقع این ماده به طور طبیعی در بدن انسان وجود دارد و به عنوان روان کننده بافت های همبند، مفاصل بدن، چشم و پوست، فعالیت می کند. در نتیجه استفاده از آن موجب بهبود رطوبت و کیفیت پوست (با جذب آب به سطح زیرین پوست) می شود.

در نتیجه می توان گفت تزریق ژل اسید هیالورونیک نه تنها هیچگونه عوارضی ندارد؛ بلکه علاوه بر بهبود ظاهری سریع، کیفیت باطنی پوست صورت شما را نیز به تدریج افزایش می دهد.

انواع ژل ها:

 • ژل های قابل جذب که دارای کلاژن بوده و پس از مدتی در پوست جذب می شود.
 • ژل های دیر جذب که ساختمانی شبیه استخوان دارد و از ترکیبات اسید لاکتیک تهیه شده است. طول اثر این زل ها 1.5 سال است و در پایان اثرگذرای به شگل گلوله های ریز در می آید.
 • ژل های غیر قابل جذب که حاوی ترکیبات اکرولیک است و خاصیت گلوله شدن دارد و نمی توان آن را جذب پوست کرد. این دسته کم مصرف تر از دیر جذب ها هست.

کاربرد تزریق ژل چیست؟

در مرکز لیزر و زیبایی آسمان آبی خدمات زیر با استفاده از روش تزریق ژل ارائه می شود: 
 • افزایش حجم اجزای صورت با تزریق ژل
 • برجسته کردن لب (پروتز لب)
 • بزرگ کردن چانه (پروتز چانه)
 • برجسته کردن گونه (پروتز گونه)
 • رفع چین و چروک پوست صورت با تزریق ژل
 • رفع خط اخم
 • رفع خط خنده    
 • درمان کاهش حجم صورت با تزریق ژل
 • رفع گودی، پف و سیاهی زیر چشم
 • درمان افتادگی پوست صورت و گردن
 • لیفت ابرو
 • سایر اعمال زیبایی که با تزریق ژل ممکن می شود.
 • جوان سازی دست ها 
 • زیبایی بینی بدون جراحی

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد به یکی از پرطرفدارترین روش های رفع موهای ناخواسته بدن تبدیل شده است که در سال های اخیر تقاضا برای لیزر موهای زائد افزایش زیادی داشته است. که باعث خلاص شدن از سالن های اپیلاسیون، تیغ، مومک، موبر و دستگاه اپیلیدی همچنین جوش ها و موهای زیر پوستی می شود.

 اما لیزر موهای زائد مانند هر تکنولوژی جدیدی که ممکن است مورد سوء استفاده قرارگیرد بسیاری ازکسانی که بدون مطالعه قبلی و صرفاً براساس تبلیغات یا قیمت ارزان تر، اقدام به انجام لیزر موهای زائد کردند را مأیوس کرده است. 

عملکرد لیزر موهای زائد چگونه است؟

نور لیزر هر چیزی که تیره رنگ باشد را حرارت داده و می سوزاند. با حرارت دادن و سوزاندن موی تیره رنگ داخل فولیکول مو، خود فولیکول نیز آسیب می بیند و از بین می رود. 

هرکدام از موهای بدن ما دارای یک چرخه ی رشد و استراحت هستند. در یک زمان مشخص اکثر موهای بدن ما در فاز استراحت هستند و تعداد کمی از آن ها در فاز رشد هستند.

اگر هنگام لیزر موهای زائد ، فولیکول مو در فاز استراحت باشد، اشعه لیزر بر آن اثری ندارد. به همین دلیل است که برای از بین بردن تمامی موها به چندین جلسه درمان با لیزر، با فاصله های زمانی مشخص نیاز است.

 با هر جلسه رفع موهای زائد تعدادی از فولیکول های فعال مو سوخته می شوند و بالاخره پس از مدتی تمامی موها از بین می روند.

چه کسانی می توانند از لیزر موهای زائد استفاده کنند؟

همه کس اعم از زنان و مردان می تواند در تمام قسمت های بدن خود از لیزر موهای زائد استفاده کند، هرچقدر رنگ موها تیره تر باشد لیزر بر آن تاثیر بیشتری خواهد داشت، البته خصوصیات و ویژگی های فردی شخص نیز در نظر گرفته می شود و قوانین جاری در مورد کاربرد لیزر نیز در کلیه ی موارد اجرا می شود.

معمولاً فرد برای استفاده از لیزرموهای زائد باید حداقل 12 سال داشته باشد.

مزایای لیزر موهای زائد:

لیزر موهای زائد، با ایجاد ظاهری بهتر، باعث ایجاد حس بهتر در شما و متعاقباً موجب بالا رفتن اعتماد به نفس شما خواهد شد. 

استفاده از این روش مورد تایید FDA است. این روش در طولانی مدت، باعث صرفه جویی در زمان و هزینه هاست. چرا که شما را از سایر روش های زمان بر از بین بردن موهای ناخواسته بی نیاز می کند. 

لیزر موهای زائد، ظرف مدت زمان اندکی، بیشترین حجم موهای زائد را از بین می برد. برای این روش، درد و رنجی تحمل نمی کنید و بلافاصله بعد از انجام لیزر می توانید به محل کار و تحصیل خود بازگردید.

برای اطلاعات بیشتر درباره لیزر موهای زائد با کارشناسان حاضر در بهترین کلینیک در کرج ، کلینیک آسمان آبی در تماس باشید.

جراحی پلک و تزریق ژل لب : تحولی دیدنی و جذاب درزیبایی صورت

4.49
این مطلب مفید بود ؟81
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی