محمد بحرانی

رادیو شب با اجرای صداپیشه جناب خان روی آنتن رفت

تاریخ انتشار : 30 آبان 1396کد مطلب : 60116زمان مطالعه : 2 دقیقه
رادیو شب کاری از منصور ضابطیان و محمد صوفی برای شبکه تلویزیونی شما با اجرای محمد بحرانی صداپیشه جناب خان روی آنتن رفت.

صداپیشه جناب خان مجری رادیو شب شد

برنامه رادیو هفت کاری از منصور ضابطیان و تیم همراهش برای شبکه آموزش بود که مخاطبان زیادی داشت. با پایان یافتن این برنامه تیم رادیو هفت ، رادیو شب را جایگزین این برنامه در شبکه شما کرد و محمد بحرانی صداپیشه جناب خان یکی از مجری های این برنامه شد.

برنامه تلویزیونی رادیو شب با هدف ایجاد آرامش در ساعات پایانی شب از شبکه تلویزیونی شما پخش می شود.

بنا بر این گزارش، هدف اصلی این برنامه جدای از ایجاد آرامش برای مردم و فراهم کردن ساعتی که خانواده ها بتوانند در پایان روز در کنار هم برنامه ای را تماشا کنند، تحکیم بنیان خانواده، گسترش احترام در بین مردم و همچنین تقویت روحیه امید در جامعه است. اما تمامی این اهداف زیر پرچم وحدت ملی در این برنامه جمع می شود.

رادیو شب

رادیو شب کاری از منصور ضابطیان و محمد صوفی در شبکه شما

پرداختن به فرهنگ اقوام مختلف، لهجه های مختلف، موسیقی های مختلف نواحی ایران و همه آنچه که مربوط به سراسر ایران می شود و نشانه ای از وحدت ملی و زندگی صلح آمیز اقوام ایران است در کنار مباحث عمومی هدف اصلی این برنامه را تشکیل می دهند.

موسیقی های محلی، قصه های اقوام مختلف ایرانی در کنار متن خواهی های معمول و سبک های مختلف موسیقی تم برنامه رادیو شب را تشکیل می دهد. هر چند که بخش بیشتری از موسیقی ها به موسیقی های محلی اختصاص داده می شود.

این برنامه به تهیه کنندگی و کارگردانی مشترک منصور ضابطیان و محمد صوفی از 29 آبان شنبه تا پنجشنبه ساعت 23 از شبکه شما پخش می شود.مجریان این برنامه رشید کاکاوند ، احسان محمدی، سجاد افشاریان، محمد بحرانی، شاهین شرافتی، ایمان سرورپور و منصور ضابطیان هستند.

رادیو شب با اجرای صداپیشه جناب خان روی آنتن رفت

52
این مطلب مفید بود ؟20
برگرفته از خبرگزاری فارس / م.ف
برچسب : محمد بحرانی
وبگردی