طارمی و انصاری فرد

طارمی و انصاری فرد در جمع لژیونر های برتر آسیا

تاریخ انتشار : 5 آذر 1399کد مطلب : 59960زمان مطالعه : 1 دقیقه
دو مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در میان گزینه های سایت AFC برای انتخاب به عنوان بهترین لژیونر هفته گذشته فوتبال آسیا قرار گرفتند.

تسنیم:سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا در نظرسنجی این هفته خود برای انتخاب بهترین لژیونر هفته گذشته فوتبال قاره کهن، نام مهدی طارمی و کریم انصاری فرد از ایران را در میان نامزدها قرار داده است.

سایت AFC نوشت:متخصص گلزنی، دروازه حریفان را در بازی های متوالی باز کرد. مهاجم تیم ملی ایران در دیدار مقابل تیم فابریل باریرو، توپ را در حرکتی نیمه والی به دروازه چسباند تا جایگاه خودش را در ترکیب پورتو مستحکم و به تیم کونسیسائو برای صعود به مرحله بعدی جام حذفی پرتغال کمک کند.

این سایت به حضور 21 دقیقه ای انصاری فرد برابر تیم لاریسا اشاره کرد و نوشت:«آقای بازدهی» آاِک مجدداً بیشترین تأثیر را در کمترین زمان از خود نشان داد. او در دیدار سوپرلیگ یونان، دروازه حریف را 10 دقیقه پس از ورود به زمین با ضربه ای چکشی گشود. متأسفانه این مهاجم ایرانی خیلی زود زمین مسابقه را به دلیل مصدومیت ترک کرد و حضورش در بازی لیگ اروپا مقابل یاران اللهیار صیادمنش در تیم زوریا، در هاله ای از ابهام قرار گرفت.

انتهای پیام/م

طارمی و انصاری فرد در جمع لژیونر های برتر آسیا

52
این مطلب مفید بود ؟20
وبگردی