ویلا در شمال
آیا شما جزو افرادی هستید که برای پیدا کردن اقامتگاه مناسب در سفرها، کلی دوندگی می کنید؟ نگران نباشید! تنها نیستید.

اجاره مطمئن و آنلاین سوئیت و ویلا در شمال با لیدوماتریپ

اسکانِ مناسب برای همه ی مسافرانی که شهر مقصد خود را نمی شناسند، ایمنی فراهم می کند و از هر جهت روی سفر شما تاثیر می گذارد تا جایی که یک اقامت بد، سفر شما را تلخ می کند! بنابراین طبیعی است که برای همه موضوعی مهم باشد.

با این اوصاف، رزرو اقامتگاه به روش های امروزی و مدرن، ضروری به نظر می رسد.

وبسایت رزرو اقامتگاه

«لیدوماتریپ» استارتاپی نام آشنا در زمینه رزرواسیون آنلاین اقامتگاه های کوتاه مدت است و به شما امکان می دهد با اجاره ویلا در شمال و در شهرهای مختلف شمالی مانند رامسر، متل قو، چالوس و... و همچنین انواع آپارتمان مبله و خانه روزانه در بیش از 100 شهر ایران، اقامتی لذت بخش با هزینه ای مناسب را تجربه کنید.

آرامش و سرعت میگ میگ را داشته باشید!

حس و حال خود و همسفرانتان را قبل از سفر به خاطر می آورید؟ معمولا همه در تکاپو هستند تا چیزی را فراموش نکنند. برای حفظ آرامش و سرعت بخشیدن به فعالیت هایتان، بهتر است که برخی از کارها از جمله پیدا کردن سوئیت و ویلا را به متخصصان و کارشناسان لیدوماتریپ بسپارید.

پلتفرم گردشگری لیدوما، این امکان را برای شما فراهم کرده تا بدون داشتن محدودیت مکانی و زمانی اقامتگاه مورد نظرتان را رزرو کنید. حتی اگر کیلومترها از شهر مقصد خود دور باشید، فقط با دسترسی به اینترنت، می توانید اقامتگاه، منزل مبله و یا ویلای منتخب خود را پس از تعیین تاریخ مورد نظر، در کمترین زمان و به سرعت رزرو کنید.

زمانی که بدانید در شهر مقصد، شخصی منتظر شماست تا اقامتگاهش را در اختیارتان قرار دهد، آرامش بیشتری خواهید داشت!

لیدوماتریپ

لیدوماتریپ چگونه سفر را برای همه آسان تر کرده؟

این روزها سامانه های متنوعی در زمینه رزواسیون آنلاین شروع به فعالیت کرده اند. برخی در رقابت سخت بازار داخلی حذف شده اند و برخی نیز کماکان به فعالیت خود ادامه می دهند.

 لیدوماتریپ، با پیشینه ای پربار، از جمله راه اندازی 30 سایت محلی و آشنایی با نیازها و خواسته های مسافرین، سعی بر این داشته تا خود را به استانداردهای جهانی نزدیک کند. 

 افراد زیادی پس از اجاره ویلا، اقامتگاه بومگردی و اجاره سوئیت با این پلتفرم گردشگری لیدوماتریپ، احساس رضایت و امنیت داشته اند. 

 در زیر به چند مورد از قوانین حمایتی و خدماتی این مجموعه نسبت به مسافران اشاره می کنیم.

خدمات لیدوما برای مسافران :

  • مسافران با اجاره خانه روزانه، در مقایسه با هتل، هزینه کمتری پرداخت می کنند اما فضای بیشتری در اختیار دارند و از تمامی امکانات یک خانه می توانند استفاده کنند.
  • ملک های لیدوماتریپ، دارای عکس ها و مشخصات واقعی هستند. اگر مشخصات ثبت شده در سایت، با واقعیت تفاوت داشته باشد، در صورتی که مسافر مدرکی از این تفاوت (عکس و هر سند دیگری) ارائه دهد، هزینه تمام و کمال به مسافر بازگردانده می شود.
  • در وبسایت لیدوما مسافران قادر هستند بر اساس نیازمندی های خود جستجو کنند. به این معنی که می توانند پس از تعیین شهر، نوع اقامتگاه، قیمت مورد نظر، نوع امکانات و ... بر روی گزینه جستجو کلیک کنند تا اقامتگاه هایی با مشخصات خواسته شده آنها نمایش داده شود.
  • مسافران خیالشان از بابت هزینه های پرداختی راحت است. زیرا به هنگام رزرو، تنها 50 درصد از هزینه اقامتگاه از مسافر دریافت می شود. مابقی، پس از اینکه مسافر اقامتگاه را از میزبان تحویل گرفت، دریافت می شود.
  • قیمت اقامتگاه ها در ایام غیر تعطیل، کمتر از ایام تعطیل است. همچنین تخفیفات متنوع فصلی و مناسبتی  در طول سال ارائه می شود.

اجاره ویلا شمال

  • مسافرین می توانند نظرات مسافران قبلی هر اقامتگاه و پاسخ میزبان مربوطه را بخوانند. این ویژگی به آنها اجازه می دهد تصمیم خود برای اجاره خانه روزانه و اجاره آپارتمان مبله را با دقت بالاتری بگیرند.
  • قبل و پس از رزرو اقامتگاه توسط مسافران و همینطور در طول سفر، پشتیبانان و اپراتورهای لیدوماتریپ، موظف هستند به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات مسافرین باشند و مشکلات احتمالی و نیازهای آنها را رفع کنند.

به روش های سنتی رزرو اقامتگاه، نه بگویید!

در قرن حاضر، تاثیر حضورِ اینترنت در زندگی ما، به خوبی حس می شود! شرکتی مانند «لیدوماتریپ» که خدمات اجاره ویلا و سوئیت در شمال و در سراسر کشور را به صورت آنلاین فراهم کرده، قدم بزرگ و مهمی برای آسان تر کردن سفر، برای ایرانیان برداشته است. 

دیگر زمانِ آن گذشته که هنگام سفر، سرگشته، درمانده و خسته در خیابان ها به دنبال سوئیت برای اجاره باشید. با رزرو آنلاین اقامتگاه های مردمی در لیدوماتریپ، خیالتان را از اسکان خود و همسفرانتان راحت کنید، حتی اگر هفته ها تا زمان حرکت باقی مانده باشد!

 برای آشنایی بیشتر با خدمات و امکانات این پلتفرم گردشگری به سایت www.lidomatrip.com مراجعه فرمایید.

اجاره مطمئن و آنلاین سوئیت و ویلا در شمال

56
این مطلب مفید بود ؟60
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی