کنکور 1400

موضع وزارت بهداشت برای برگزاری کنکور 1400

تاریخ انتشار : 15 اردیبهشت 1400کد مطلب : 60063زمان مطالعه : 1 دقیقه
سخنگوی وزارت بهداشت با بیان اینکه سال گذشته کنکور با فاصله گذاری اجتماعی به بهترین شکل ممکن برگزار شد اظهار داشت: در شرایط حاد کرونایی ممکن است کنکور به تعویق بیفتد.

فارس: سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت با بیان اینکه درحال حاضر با موضوعات کنکور سال 1400 و برگزاری امتحانات سال یازدهم و دوازدهم رو به رو هستیم اظهار داشت:برگزاری یا تعویق این آزمون ها بستگی به تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا دارد.

وی افزود:از نظر وزارت بهداشت برگزاری آزمون ها به صورت آنلاین اولویت دارد به دلیل اینکه وزارت بهداشت همواره بر عدم ارتباط مستقیم و رعایت فاصله گذاری اجتماعی تاکید دارد ولی در صورتی که برگزاری آزمون ضروری باشد تاکید دارد که با رعایت پروتکل های بهداشتی آزمون ها برگزار شود.

لاری خاطرنشان کرد:سال گذشته نیز با همین چالش ها برای برگزاری کنکور مواجه بودیم که تصمیم بر این شد که تعداد حوزه های امتحانی افزایش یابد و نظارت های بهداشتی سختگیرانه اعمال شود.

وی با بیان اینکه سال گذشته کنکور با فاصله گذاری اجتماعی به بهترین شکل ممکن برگزار شد اظهار داشت:در شرایط حاد کرونایی ممکن است کنکور به تعویق بیفتد و ستاد تصمیم خواهد گرفت که کنکور در شرایط بهتری برگزار شود.

سخنگوی وزارت بهداشت گفت:تعویق کنکور و برگزاری امتحانات خرداد ماه بستگی به شرایط شیوع بیماری در کشور بستگی دارد و تصمیم گیرنده نهایی در این خصوص ستاد ملی مقابله با کرونا است هرچند وزارت بهداشت همواره بر رعایت پروتکل های سختگیرانه بهداشتی تاکید داشته و ما توصیه های لازم را در این خصوص ارائه می دهیم.

انتهای پیام/م

 

موضع وزارت بهداشت برای برگزاری کنکور 1400

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
برچسب : کنکور
وبگردی