داماد

برادران عروس تازه داماد را به رگبار بستند!

تاریخ انتشار : 17 تیر 1397کد مطلب : 27817زمان مطالعه : 3 دقیقه
برادرهای عروس در پیشوای ورامین مقابل خانه عمه خود تازه داماد که پسر عمه شان بود را به رگبار بستند.

قتل داماد ورامینی توسط برادر های عروس

جام جم آنلاین: دو برادر به اتهام قتل داماد خانواده که پسر عمه شان بود روز گذشته پای میز محاکمه قرار گرفتند.

رسیدگی به این پرونده از تیرماه سال 95 در پی شنیده شدن صدای رگبار در یکی از خیابان های پیشوای ورامین در دستور کار پلیس قرار گرفت.

شواهد نشان می داد دو برادر در حالی که سلاح در دست داشتند مقابل خانه عمه شان رفتند و پسرعمه شان به نام فرشاد را به گلوله بستند. فرشاد که بشدت زخمی شده بود به بیمارستان منتقل شد اما ساعتی بعد به خاطر شدت خونریزی جان سپرد.

مادر فرشاد به ماموران گفت:پسرم مدتی بود به دختردایی اش علاقه مند شده بود. به همین دلیل ما به خواستگاری دختر برادرم رفتیم و آنها با هم قرار ازدواج گذاشتند. اما نمی دانم چه موضوعی سبب اختلاف میان پسرم و دو برادرزاده ام شد. دو برادرزاده به نام یاسر و ناصر چند بار با پسرم درگیر شدند. درگیری میان آنها ادامه داشت و دختر برادرم هم نامزدی اش را با پسرم به هم زد تا این که امروز دو برادرزاده ام با سلاح مقابل در خانه مان آمده اند و پسرم را به رگبار بستند. به دنبال اطلاعاتی که این زن به پلیس داد، دو برادر ردیابی و بازداشت شدند و به شلیک های مرگبار اعتراف کردند. 

یاسر 33 ساله گفت:فرشاد به خواستگاری خواهرمان آمد و جواب مثبت گرفت. بعد از آن گاهی اوقات با ماشین دنبال خواهرمان می آمد تا باهم برای تفریح بیرون بروند و من و برادرم از این موضوع ناراحت بودیم. آخرین بار وقتی با تلفن همراه خواهرم تماس گرفتم صدای فرشاد را از آن طرف خط شنیدم که به من و برادرم فحاشی کرد. این موضوع باعث شد کینه او را به دل بگیرم. فرشاد چندین بار تماس گرفت و ما را تهدید به مرگ کرد. او هر بار به ما ناسزا می گفت. همین موضوع نیز باعث شد تا خواهرمان از ازدواج با فرشاد منصرف شود. او آخرین بار برای من و برادرم خط و نشان کشید به همین خاطر ما با سلاح مقابل در خانه شان رفتیم. می خواستیم او را تهدید کنیم اما چون درگیری میان ما بالا گرفت ناچار شدیم به سمت فرشاد شلیک کنیم. 

در حالی که دو برادر به اتهام مشارکت در قتل بازداشت شده بودند، یاسر تیراندازی مرگبار را گردن گرفت و گفت:برادر کوچکم ناصر هیچ تیری شلیک نکرده است. 

زمان زیادی تا جلسه دادگاه نمانده بود که یاسر حرف های قبلی اش را پس گرفت و برادر کوچکش را عامل قتل معرفی کرد. ناصر نیز حرف های برادرش را تائید کرد. به این ترتریب برای ناصر به اتهام مباشرت در قتل و برای برادر بزرگش به اتهام معاونت در جنایت کیفرخواست صادر و پرونده آنها به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد. 

دو برادر دیروز به ریاست قاضی محمدباقر قربان زاده و با حضور یک قاضی مستشار پای میز محاکمه ایستادند. در ابتدای این جلسه مادر قربانی گفت:من قصد داشتم برادرزاده هایم را ببخشم اما چون در بازجویی ها بارها دروغ گفتند تا حقیقت روشن نشود برای هر کدام که مشخص شود پسرم را کشته است، قصاص می خواهم. برادرزاده ام بعد از این ماجرا ازدواج کرد و حالا سر زندگی اش رفته و پسر من تنها قربانی این ماجرا بود. 

سپس ناصر روبه روی قضات ایستاد و گفت:من قبلا ترسیده بودم به همین خاطر از یاسر خواستم قتل را گردن بگیرد. او هم پذیرفت و حالا تصمیم گرفته ام حقیقت را بگویم. من به سمت فرشاد شلیک کردم و او را کشتم. یاسر بی گناه است. 

وقتی یاسر که با وثیقه آزاد است در جایگاه ویژه ایستاد، حرف های برادرش را تائید کرد و گفت:من به پسرعمه ام شلیک نکردم. قبول دارم همراه برادرم بودم اما فرشاد را نکشتم. قبلا به خاطر برادرم قتل را گردن گرفته بودم. 

در پایان جلسه هیات قضایی وارد شور شد تا رای صادر کند.

انتهای پیام/م 

قتل تازه داماد توسط برادر های عروس در ورامین

35
این مطلب مفید بود ؟32
وبگردی