تصادف

سه کشته در برخورد رخ به رخ کامیون با پژو 405 در زنجان

تاریخ انتشار : 16 تیر 1401کد مطلب : 4951زمان مطالعه : 1 دقیقه
جانشین رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: در برخورد رخ به رخ یک دستگاه کامیون با یک دستگاه سواری پژو 405 در جاده شهرستان خدابنده، سه نفر کشته شدند.

ایرنا:سرهنگ مهدی میناخانی در تشریح این حادثه افزود:در این تصادف، راننده کامیون در دم کشته شد و سه مجروح هم به بیمارستان منتقل شدند که 2 نفر از مجروحان هم در بیمارستان فوت کردند.

وی با بیان اینکه این حادثه در کیلومتر 30 جاده خدابنده - همدان رخ داد، اظهار داشت:انحراف به چپ کامیون، علت این حادثه رانندگی از سوی کارشناسان اعلام شده است.

جانشین رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان تصریح کرد:مورد موصوف با تلاش عوامل راهداری شهرستان خدابنده و ارگان های امدادی پاکسازی شد.

سرهنگ میناخانی با توصیه رانندگان به رعایت موارد ایمنی و مقررات راهنمایی و رانندگی، گفت:عدم توجه به مقررات، سبقت های ناگهانی و بی مورد و انحراف از مسیر اصلی، حوادث تلخ و جبران ناپذیر را رقم می زند.

سرهنگ میناخانی از رانندگان خواست که همواره و در هر شرایطی ضمن رعایت سرعت مجاز و توجه به مقررات، از رانندگی در وضعیت خستگی و خواب آلودگی به‌طور جدی خودداری کنند تا شاهد حوادث ناگوار و از دست دادن سرمایه های انسانی جامعه نباشیم.

وی تاکید کرد:رانندگان در طول مسیر به ازای حداکثر هر 2 ساعت رانندگی، در حاشیه امن جاده، از خودرو پیاده و با صرف چای و رفع خستگی به مدت حداقل یک ربع ساعت تا نیم ساعت استراحت کرده سپس به مسیر خود ادامه دهند تا از بروز حوادث رانندگی ناشی از خستگی و خواب آلودگی پیشگیری شود.

انتهای پیام/م

سه کشته در برخورد رخ به رخ کامیون با پژو 405 در زنجان

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب : تصادف
وبگردی