تغییر دکوراسیون خانه
وقتی صحبت از تغییر دکوراسیون خانه به میان می آید منظور لزوما تغییر تمام وسایل و تغییرات کلی نیست بلکه میتوان با بودجه کم تغییرات قابل توجهی ایجاد کرد.

تغییر دکوراسیون کم هزینه خانه

شاید با شنیدن کلمه تغییر دکوراسیون فکر کنید منظورمان عوض کردن کل وسایل خانه است اما اشتباه نکنید تغییر دکوراسیون یعنی جا به جایی بین وسایل منزل و به کار گرفتن ذوق و سلیقه تان برای چیدمان منزل. در این بخش از دنیای مد نمناک ایده های خوبی برای تغییر دکوراسیون کم هزینه برایتان داریم که با به کار گرفتن ان ها میتوانید دکوراسیون منزل تان را تغییر دهید.

تغییر دکوراسیون خانه

ایده هایی برای تغییر دادن دکوراسیون خانه

- مبلمان یکی از وسایل مهم منزل است که در تغییر دکوراسیون خانه نقش مهمی دارد. مجبور نیستید کلی هزینه کنید و حتما آن ها را عوض کنید بلکه می توانید نحوه چیدمان آن ها را تغییر دهید یا اگر کهنه شده اند رویه آن ها را عوض کنید.

- کاغذ دیواری و رنگ کردن دیوارهای منزل دو روش تاثیرگذار در تغییر دکوراسیون خانه هستند که اگر شما میخواهید تغییر دکوراسیونی کم هزینه داشته باشید بهتر است دیوار های منزل را رنگ آمیزی کنید بهتر است رنگ سفید را کنار بگذارید و از رنگ های دیگر استفاده کنید.

تغییر چیدمان منزل

ایده هایی برای تغییر چیدمان منزل 

- اگر کل منزل تان را با فرش پوشانده اید بهتر است برای ایجاد تغییر در دکوراسیون فقط بخش هایی از منزل را فرش پهن کنید مثلا یک فرش کوچک برای جلوی مبلمان کافی است.

- به نورپردازی منزل تان بیشتر اهمیت دهید زیرا نورپردازی تاثیر فوق العاده ای در دکوراسیون منزل دارد، از ریسه های نورانی که هزینه چندانی ندارند برای دور آینه و تابلوها استفاده کنید .

- یک اثر هنری به منزل تان اضافه کنید و با این کار حسابی دکوراسیون منزل تان را تغییر دهید میتوانید از تابلوهای هنری و وسایل دکوری خاص استفاده کنید.

تغییر دکوراسیون پذیرایی

روش های تغییر دکوراسیون ارزان

- با استفاده از گچبری میتوانید منزل تان را باکلاس و امروزی تر کنید، گچبری ها نمای فوق العاده ای ایجاد میکنند مخصوصا اگر رنگ آن ها با رنگ دیوار متفاوت باشد.

 

تغییر دکوراسیون خانه؛ با هزینه کم تغییرات بزرگ ایجاد کنید!

3.825
این مطلب مفید بود ؟196
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی