احمد ایراندوست

کار احمد ایراندوست از شادی زیاد به بیمارستان کشید+عکس

تاریخ انتشار : 29 آذر 1396کد مطلب : 61596زمان مطالعه : 2 دقیقه
برد تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در مقابل پرسپولیس باعث خوشحالی زیاد احمد ایراندوست طرفدار دو آتیشه صنعت نفت شد و کار این بازیگر را به بیمارستان کشید.

صعود صنعت نفت کار دست احمد ایراندوست داد

روز گذشته تیم صنعت نفت آبادان با برتری 5 بر 4 در ضربات پنالتی برابر پرسپولیس تهران در ورزشگاه آزادی به مرحله نیمه نهایی جام حذفی صعود کرد. احمد ایراندوست بازیگر نقش غول برره از طرفداران دو آتیشه تیم صنعت نفت است و خوشحالی زیاد روز گذشته بر اثر برد تیم صنعت نفت آبادان کار دست آقای بازیگر داد.

احمد ایراندوست

بستری شدن احمد ایراندوست بخاطر خوشحالی زیاد برای برد صنعت نفت

احمد ایراندوست با انتشار این عکس نوشت:عاقبت شادی واسه تیم محبوبت صنعت نفت آبادان همین می شه. از بس داد زدیم فشارمون رفت بالا ولی ارزشش رو داره مردم شهرم خوشحال بشن با این همه سختی. دمتون گرم بچه ها. هلللیوووو...

احمد ایراندوست

احمد ایراندوست هوادار پرو پا قرص تیم صنعت نفت آبادان

احمد ایراندوست بازیگری که با سریال شب های برره در بین مردم بیشتر شناخته شد از طرفداران پرو پا قرص تیم صنعت نفت آبادان است و اصالتی آبادانی دارد.

احمد ایراندوست قبل از بازیگری در ایران به عنوان بادیگارد در هالیوود و بالیوود مشغول به کار بوده است.او به گفته خودش قبلاً قهرمان بوکس بوده که در سال 1368 به دلیل شکستگی فک دیگر نتوانسته این رشته را ادامه دهد، پدرش، شهاب ایراندوست هم از قهرمانان کشتی هم دوره غلامرضا تختی بوده است.

احمد ایراندوست

احمد ایراندوست بازیگر نقش غول برره

احمد ایراندوست در هالیوود محافظ شخصی افرادی چون جنیفر لوپز ، نیکلاس کیج ، ماریا کری ، ویتنی هوستون و کارلوس کی روش بوده است. در زمان تولید سریال شب های برره از طریق حسن شکوهی ومحسن چگینی به مهران مدیری معرفی شده و او هم نقش غول برره را با توجه به جثه اش به او داده ، این اتفاق ورود او به سینمای ایران بود.

کار احمد ایراندوست از شادی زیاد به بیمارستان کشید+عکس

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی