لباس تابستانی دختربچه
ست لباس بهاری و تابستانی در رنگ های شاد کودکانه مخصوص دختربچه های 4 تا 6 ساله در انواع پیراهن نخی گلدار, بلوز دامن, سارافون و شلوارک و...

جدیدترین مدل لباس تابستانی دختربچه

لباس های تابستانی بچه گانه معمولا جنس های نخی و خنک دارند تا بچه ها در فصل گرما احساس راحتی کنند, لباس دختربچه ها در رنگ های شاد و متنوع تولید میشوند و انواع مختلفی دارند مانند ست سارافون و شلوارک, تیشرت و شورتک, پیراهن نخی گلدار, بلوز دامن که مدل های دخترانه و فوق العاده زیبایی دارند.

لباس تابستانی دختربچه

مدل لباس تابستانی دختربچه ها

نمونه هایی از ست لباس تابستانه و بهاره دخترانه برای بچه های 4 تا 6 سال را برایتان آورده ایم, این مدل لباس ها مخصوص تابستان 97 هستند و طرح های شیک و جدیدی دارند. این ست های دخترانه با صندل برای مهمانی های تابستانه مناسب هستند و رنگ های شادی دارند که بچه ها عاشقش هستند.

لباس تابستانی دختربچه

ست لباس بچه گانه برای تابستان

برای دختربچه ها لباس های مد روز بخرید و آن ها را به پرنسس های کوچک تبدیل کنید, از اکسسوری هایی مانند عینک آفتابی های بچه گانه, گردنبد و گل سر برای زیباتر شدن تیپ آن ها استفاده کنید. برای دختربچه ها در فصل تابستان لباس های متنوعی وجود دارد از پیراهن های گل گلی تا بلوز دامن های حریر که در مناسبت های مختلف قابل استفاده هستند.

لباس بچه گانه

مدل لباس بچه گانه دخترانه 2018

پیراهن گلدار

پیراهن گلدار نخی بچه گانه

لباس بهاری دخترانه

لباس بهاری دخترانه بچه گانه 97

سارافون و شلوارک

سارافون و شلوارک بچه گانه گل گلی

ست لباس بچه گانه

ست لباس بچه گانه تابستانی خوشگل

بلوز دامن

بلوز دامن بچه گانه 4 تا 6 سال

مدل لباس جدید و زیبای تابستانی دخترانه 4 تا 6 سال

4.6106
این مطلب مفید بود ؟988
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی