دکور آپارتمان کوچک
می خواهیم وارد خانه ی کوچک یک پزشک شویم ، پزشکی که دکور آپارتمان کوچک خود در سن پترزبورگ روسیه به قدری زیبا طراحی و اجرا کرده است که واقعا شیک و مدرن است.

چگونه می توان از یک فضای 25 متر مربعی به عنوان دکور آپارتمان کوچک استفاده کرد؟

 اگر شما صاحب خوش شانس یک خانه 25 متر مربعی هستید که ممکن است از نظر شما بسیار کوچک بنظر برسد ، می توان چه کارهایی با این خانه 25 متر مربعی کرد ؟ ما قصد داریم شما را با طرح هایی آشنا سازیم که بتوانید بهترین طراحی را در این فضای کوچک داشته باشید که اینچ اینچ این مقدار مساحت را مورد بررسی قرار خواهیم داد .
این آپارتمان استودیویی واقع در سنت پطرزبورگ به عنوان یک مدل مونتاژ شده است که شاید باور این برای شما سخت باشد چرا که مساحت این این فضا 25 متر مربع می باشد و بطور کلی نمی توان باور کرد که بتوان در این مقدار فضا این مقدار وسایل را جای داد . اینک شاید بخواهید با این موضوع بیشتر آشنا شوید و پس قدم به قدم این موضوع را به شما آشنا خواهیم ساخت .
دکور آپارتمان کوچک

دکوراسیون مدرن آپارتمان کوچک 25 متری

دکور آپارتمان کوچک

پلان کف سازی دکوراسیون آپارتمان کوچک 25 متری در روسیه

طرح اولین مرحله برای دکور آپارتمان کوچک

این آپارتمان متعلق به یک پزشک حرفه ایی می باشد که به تنهایی زندگی می کند و گاهی اوقات فرزندان او برخی مواقع برای دیدار با مادرشان به خانه او سر می زنند و گاهی اوقات شب را در آنجا سر می کنند .آرزوی این پزشک این است که می توانست فضایی بهتر و بزرگتر را برای اقامت فرزندانشان ایجاد می نمود .
دکور آپارتمان کوچک
 

آشپزخانه و حال باز هم قلب دکور آپارتمان کوچک

 همانطور که در تصاویر مشاهده می نماید ، مساحت آشپزخانه و حال خانه 8 متر مربع می باشد و نه بیشتر که غیر قابل باور می باشد و این تنها به دلیل طراحی مناسب و مطلوب و در عین حال با گنجایش بالا در این خانه می باشند برای مثال می توانید از عکس مربوطه کمد لباس را مشاهده نمایید که گنجایش ذخیره بالایی دارد چرا که در آن تعداد زیادی از لباس های مخصوص فصول مختلف جای داده شده است . وسایل آشپزخانه به صورت حرف لاتین L جای داده شده اند و به این دلیل فضای بسیار کمی را اشغال نموده اند و مطابق تصویر می توانید ارفاع کابینت های بالایی و پایینی را مشاهده نمایید که به حداکثر میزان می باشند و این کار منجر به فضای ذخیره سازی بیشتر در آشپزخانه شده است .
یخچال نیز داخل دیوار در خلاف وسایل دیگر در آشپزخانه جای داده شده است که تا حدودی آنرا نامرئی ساخته است و در فضای کنار یخچال می توان کمدهایی را ایجاد کرد که بتواند وسایل برقی دیگر ضروری ما را در خود جای دهد .
 
دکور آپارتمان کوچک
دکور آپارتمان کوچک
دکور آپارتمان کوچک

طراحی دکور فوق العاده آشپزخانه مدرن در دل آپارتمان کوچک 25 متری

دکور آپارتمان کوچک با اتاق خواب و نشیمن

همان گونه که مشاهده می نمایید ، از کمدهای متنوع در اتاق نیز یافت می شود . بر اساس طرح های طراحی شده ، پنجره سفارشی می باشد و نقش مهمی در روشنایی خانه دارد و همچنین وجود میز غذاخوری و یک مبل در پشت تخت بسیار زیبا هستند و فضای جالب و بزرگی را ارائه داده اند .
میز غذاخوری و تخت خواب با یک قفسه کتاب از یکدیگر جدا شده اند و می توانید کتاب هایتان را در این کمد جای دهید و در مواقع مورد نیاز به راحتی بیابید و استفاده نمایید .
همانگونه که به شما در بالا گفتیم ، ایده استفاده از یک پنجره بزرگ برای روشنایی یک ایده خوب و بی نظیری می باشد و استفاده از یک لامپ بازویی ایده عقلانی می باشد که قابلیت انعطاف پذیری دارد که می تواند اتاق را کاملا روشن سازد . این لامپ توسط شرکت Artemide طراحی شده است که دارای دو بازو قابل انعطاف می باشد .
 
لامپ Artemide ، قابلیت انعطاف و چرخش را دارد .
دکور آپارتمان کوچک
دکور آپارتمان کوچک
دکور آپارتمان کوچک
دکور آپارتمان کوچک

چیدمان شیک و به روز در قلب دکور آپارتمان کوچک پزشک روسی

 

رازهای مهم طراحی دکوراسیون مخصوص آپارتمان کوچک

برای اینکه رنگ داخل خانه همانند رنگ داخل بیمارستان نباشد ، می توانید طی مصاحبت با طراح خود ، از رنگ آبی نیز استفاده نمایید . چنین طرح رنگی یک پس زمینه مینیمالیستی برای شما فراهم می سازد و تابلوهای هنری توسط طراحان اسکاندیناوی در دیوار آشپزخانه کمی متفاوت و چشمگیر هستند و با اولین نگاه ممکن است برای شما عجیب و غریب باشند .
در این مقاله با یک چالش آشنا شدید و مشاهده نمودید که با چنین فضای کوچکی می توان ، بهترین طراحی را داشته باشیم و تمام وسایل خود را درون آن جای دهیم .
دکور آپارتمان کوچک
دکور آپارتمان کوچک
 

طراحی داخلی دکوراسیون و دیزاین شیک آپارتمان کوچک کمتر از 30 متری

چیدمان و دکوراسیون شیک آپارتمان کوچک زیر 30 متر + پلان

3.817
این مطلب مفید بود ؟134
منبع : دنیای مد نمناک / ف.ن
وبگردی