امیرحسین فتحی و حسن پورشیرازی
فیلم سینمایی کشتارگاه به کارگردانی عباس امینی یکی از شانس های جشنواره امسال است که در ادامه به معرفی بیشتر این فیلم می پردازیم.

حضور فیلم کشتارگاه در جشنواره فجر

فیلم سینمایی کشتارگاه به کارگردانی عباس امینی و تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی یکی از فیلم های راه یافته به بخش نگاه نو جشنواره فیلم فجر است که با حضور بازیگران سرشناس شانش خود را در جشنواره امسال امتحان میکند.

امیرحسین فتحی

عباس امینی کارگردان سینما بعد از ساخت سه فیلم بلند، چهارمین ساخته سینمایی اش را با مجوز سینمایی مقابل دوربین برد و با این فیلم در بخش نگاه نو سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر پذیرفته شد.

والدراما، هندی و هرمز و ابراهیم سه فیلم قبلی عباس امینی هستند اما کشتارگاه با وجود اینکه اولین ساخته کارگردانش نبود به دلیل دریافت پروانه سینمایی برای اولین بار از سوی این کارگردان در بخش نگاه نو پذیرفته شد.

امیرحسین فتحی و باران کوثری

کشتارگاه درامی اجتماعی است که به مساله قاچاق گوشت می پردازد و ماجرای پسری است که چند ماه است از فرانسه دیپورت شده و با پدرش در یک اتفاق هولناک شریک میشود.

در خلاصه داستان فیلم کشتارگاه آمده است:

رفیق:اینجا صلیب سرخی ها بهت میگن چیتا.... امیر:چی؟ رفیق:چیتا ... یوزپلنگ...

مانی حقیقی و حسن پورشیرازی

بازیگران فیلم کشتارگاه عبارتند از :

باران کوثری، مانی حقیقی، امیرحسین فتحی و حسن پورشیرازی بازیگران نقش های اصلی فیلم کشتارگاه را تشکیل میدهند.

امیرحسین فتحی

عوامل ساخت فیلم کشتارگاه عبارتند از:

کارگردان:عباس امینی، نویسنده:عباس امینی، حسین فرخ زاده، تهیه کننده:جواد نوروز بیگی، سرمایه گذار و جانشین تهیه کننده:علی طلوعی، مجری طرح:سعید صفرپور، دستیار یک کارگردان:پانته آ حسینی، مدیر برنامه ریزی:یوسف روحانی، مدیر تولید:هادی علیمحمدی، طراح صحنه و لباس:آتوسا قلمفرسایی، مدیر فیلمبرداری:احسان رفیعی جم، دستیار اول فیلمبردار:مهدی ابراهیمی، مدیر صدابرداری:داریوش صادقپور، طراح گریم:یاسمن محب اهری، تدوین:حمید نجفی راد، سرپرست جلوه های ویژه بصری:محمد ثانی فر، منشی صحنه:فرشته حجازی، دستیاران طراح صحنه و لباس:هدیه ایدلو، مازیار میرهادی، مدیر صحنه:حسین خداوردی، مدیر تدارکات:علیرضا قدرتی، عکس:مهیار بهمنش.

عباس امینی سابقه دریافت جوایز متعدد از جشنواره های مختلف خارجی را در کارنامه هنری اش دارد و با فیلم کشتارگاه و سوژه جسورانه اش میتواند یکی از شانس های دریافت جایزه در جشنواره امسال باشد.

عباس امینی و امیرحسین فتحی

باران کوثری بازیگر زن فیلم کشتارگاه است که تابحال چندین بار در جشنواره های مختلف جایزه بهترین بازیگر را دریافت کرده است و امسال هم میتواند یکی از شانس های دریافت سیمرغ بلورین جشنواره باشد.

باران کوثری

مانی حقیقی کارگردان و بازیگر کشورمان است که امسال با فیلم کشتارگاه راهی جشنواره فجر میشود و این درحالی است که تابحال چندین بار برای بازیگری و کارگردانی جوایز مختلفی دریافت کرده است و بنابراین امسال هم میتواند یکی از شانس های دریافت جایزه در جشنواره فجر باشد.

مانی حقیقی

امیرحسین فتحی پسر حسن فتحی کارگردان سرشناس کشورمان یکی دیگر از بازیگران فیلم کشتارگاه است که امسال با نقشی اصلی یکی دیگر از شانس های دریافت جایزه در جشنواره فجر است.

امیرحسین فتحی

فیلم کشتارگاه با بازیگران سرشناس در جشنواره فجر+داستان و بازیگران

45
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : عکاس:مهیار بهمنش / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی