دختر امیررضا دلاوری
امیررضا دلاوری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکس هایی از جشن تولد دخترش دیار به روز کرد.

جشن تولد دیار دختر امیررضا دلاوری

امیررضا دلاوری بازیگر سریال آنام و پریا یکی از چهره های جوان سینما ، تئاتر و تلویزیون است که بازیگری را از اوایل دهه هفتاد آغاز کرد و در سینما ، تئاتر و تلویزیون جزو پرکارترین های این عرصه بود.

آقای بازیگر سالهاست که زندگی متاهلی را آغاز کرده و دختری به نام دیار دارد که همه زندگی او است و شب گذشته تصاویری از جشن تولد او را در کنار دوقلوهای مجید صالحی و دختر شاهرخ استخری به اشتراک گذاشت.

عکس هایی از جشن تولد دیار دختر امیررضا دلاوری

جشن تولد دیار دختر امیررضا دلاوری با حضور حنا و آروین دوقلوهای مجید صالحی و پناه و نبات دختران شاهرخ استخری برگزار شد.

تولد دختر امیررضا دلاوری

عکسی از جشن تولد دختر امیررضا دلاوری

امیررضا دلاوری چند روز پیش عکس هایی از دوران کودکی دخترش دیار را به اشتراک گذاشت و سالروز تولد او را تبریک گفت و نوشت : تولدت مبارک دختر قشنگم،تو بهترین هدیه آفریدگاری ، نگاه تو به من شور و نشاط زندگی میده خدارو شکر میکنم به خاطر آفرینش تو ....

تولد دیار دلاوری

دوقلوهای مجید صالحی و دختر شاهرخ استخری در تولد دختر امیررضا دلاوری

شب گذشته هم آقای بازیگر عکس هایی از جشن تولد دخترش دیار را به اشتراک گذاشت و نوشت: دیارم تولدت مبارک .... حنا و آروین دختر و پسر مجید صالحی به همراه پناه و نبات دختران شاهرخ استخری مهمان ویژه این جشن تولد بودند.

تولد دختر امیررضا دلاوری

عکسی از کیک تولد دیار دختر امیررضا دلاوری

امیررضا دلاوری در جدیدترین تجربه بازیگری در سریال گشت پلیس به کارگردانی مهرداد خوشبخت جلوی دوربین رفت و دی ماه سال گذشته از شبکه سه سیما پخش شد. امیررضا دلاوری در این سریال بازیگر نقش رضا پروین ستوان دوم اداره پلیس آگاهی بود.

امیررضا دلاوری

امیررضا دلاوری در سریال گشت پلیس

سریال هایی چون آنام ، پریا ، زخم ، بیدار باش ، مختارنامه ، هوش سیاه ، ساختمان 85 ، عملیات 125 ، کاراگاه علوی ، آهوی ماه نهم و .... با بازی امیررضا دلاوری از شبکه های مختلف سیما پخش شد.

امیررضا دلاوری

امیررضا دلاوری در کنار رضا صادقی و دخترش

تولد دختر امیررضا دلاوری با حضور دوقلوهای مجید صالحی +تصاویر

3.923
این مطلب مفید بود ؟185
منبع : صفحه امیررضا دلاوری / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی