ساره بیات
فیلم سینمایی عنکبوت به کارگردانی ابراهیم ایرج زاد با بازی محسن تنابنده و ساره بیات در نقشی متفاوت به زودی جلوی دوربین میرود.

ساره بیات بازیگر فیلم سینمایی عنکبوت شد

فیلم سینمایی عنکبوت به کارگردانی ابراهیم ایرج زاد، تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی و نویسندگی اکتای براهنی بازیگر جدید خود را شناخت.

بعد از انتخاب محسن تنابنده به عنوان بازیگر نقش اصلی فیلم سینمایی عنکبوت ، ساره بیات به عنوان دومین بازیگر به ساخته جدید ابراهیم ایرج زاد پیوست تا نقشی متفاوت را در کنار محسن تنابنده در فیلم سینمایی عنکبوت تجربه کند.

ساره بیات به فیلم سینمایی عنکبوت پیوست

ابراهیم ایرج زاد کارگردان فیلم سینمایی عنکبوت با انتشار پستی در صفحه شخصی اینستاگرامش خبر از پیوستن ساره بیات به فیلم سینمایی عنکبوت داد.

ساره بیات

ساره بیات بازیگر نقش اصلی زن در فیلم سینمایی عنکبوت

ابراهیم ایرج زاد با انتشار عکسی از ساره بیات نوشت:خوش آمد به ساره بیات عزیز ... عنکبوت ...

محسن تنابنده

محسن تنابنده بازیگر نقش اصلی فیلم سینمایی عنکبوت

اواسط تیرماه بود که محسن تنابنده به عنوان تنها بازیگری که قراردادش در فیلم سینمایی عنکبوت ثبت شده است معرفی شد و صحبت ها حاکی از این است که نقش متفاوت قاتل عنکبوتی را در این فیلم سینمایی ایفا میکند.

محسن تنابنده و ساره بیات

همبازی بودن محسن تنابنده و ساره بیات در فیلم لامپ 100

ساره بیات و محسن تنابنده که سابقه همکاری با یکدیگر را در فیلم لامپ 100 و محمد رسول الله (ص) داشتند بار دیگر در فیلم عنکبوت با هم همبازی شدند.

ابراهیم ایرج زاد

ابراهیم ایرج زاد کارگردان فیلم سینمایی عنکبوت

عنکبوت روایتگر داستان مردی است که تصمیم دارد ریشه فساد را در جامعه با کاری که تنها از نظر خودش صحیح است خشک کند و لازم به ذکر است که اولین نمایش این فیلم سینمایی در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر خواهد بود.

ساره بیات همبازی محسن تنابنده در فیلم سینمایی عنکبوت

45
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : صفحه ابراهیم ایرج زاد / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی