برادران محمودی
بازیگران جدید فیلم سینمایی مردن در آب مطهر ساخته جدید برادران محمودی معرفی شدند.

معرفی بازیگران جدید فیلم برادران محمودی

جمشید و نوید محمودی برادران فیلم ساز موفق سینمای ایران هستند که به تازگی فیلم هفت و نیم آنها به عنوان نماینده ایران راهی جشنواره فیلم بوسان شد.

مردن در آب مطهر ساخته جدید برادران محمودی است که برای حضور در جشنواره فیلم فجر در حال ساخت است و بعد از معرفی علی شادمان دیگر بازیگران این فیلم سینمایی از سوی روابط عمومی فیلم معرفی شدند.

بازیگران جدید مردن در آب مطهر فیلم برادران محمودی

روابط عمومی فیلم مردن در آب مطهر بازیگران جدید این ساخته برادران محمودی را معرفی کرد.

برادران محمودی

 برادران محمودی با آب مطهر در سینماها

برادران محمودی که این روزها با فیلم شکستن همزمان بیست استخوان در سینماها حضور دارند ساخت فیلم جدیدشان را برای حضور در جشنواره فیلم فجر آغاز کردند.

علی شادمان

علی شادمان بازیگر مردن در آب مطهر ساخته برادران محمودی

بازیگران فیلم مردن در آب مطهر عبارتند از: علی شادمان، علیرضا آرا، ندا جبرائیلی، پیمان مقدمی، متین حیدرنیا، صدف عسگری، سوگل خلیق و خیام وقار بازیگران این فیلم برادران محمودی را تشکیل میدهند.

مردن در آب مطهر با مضمونی اجتماعی و عاشقانه داستان چند جوان افغانستانی که قصد مهاجرت به اروپا را دارند به تصویر میکشد.

پیمان مقدمی

پیمان مقدمی بازیگر فیلم جدید برادران محمودی

عوامل فیلم مردن در آب مطهر عبارتند از:نویسنده و کارگردان:نوید محمودی، تهیه کننده:جمشید محمودی، مدیر فیلمبرداری:مرتضی غفوری، صدابردار:محمد شاهوردی، طراح صحنه:مهدی موسوی، طراح چهره پردازی:محمود دهقانی، طراح لباس:شبنم اصغری، سیاوش رمضان لو:دستیار کارگردان و بررنامه ریز، مدیر تولید:هادی حیدری و مدیر روابط عمومی:سپیده حیدرآبادی.

محسن تنابنده

محسن تنابنده در فیلم شکستن همزمان بیست استخوان 

شکستن همزمان بیست استخوان جدیدترین ساخته سینمایی برادران محمودی است که از 22 شهریورماه با بازی بازیگرانی چون محسن تنابنده ، مجتبی پیرزاده، فرشته حسینی، فاطمه حسینی، فاطمه میرزایی،محیی رضایی، سعید چنگیزیان و علیرضا استادی در سینماهای کشور به اکران درآمد.

فیلم برادران محمودی با بازیگران جدید در راه جشنواره فجر 98

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی