بهاره رهنما

درام عاشقانه بهاره رهنما و همسرش + تصاویر

تاریخ انتشار : 21 فروردین 1393کد مطلب : 6430تعداد نظرات : 1 نظر
آخرین کار بهاره رهنما فیلم طبقه حساس است که با فروش خوبی همراه بود. بهاره رهنما و همسرش پیمان قاسمخانی قرار است در یک درام عاشقانه همبازی شوند.

بهاره رهنما که با فیلم «عاشقانه» علیرضا داودنژاد در سینما مطرح شد، از سال 74 تا کنون نقش های متفاوتی را تجربه کرده و البته فقط به بازیگری هم اکتفا نکرده است، او علاوه بر فعالیت های اجتماعی از جمله سفیری « انجمن حمایت از حقوق کودکان» دستی در ادبیات و داستان نویسی هم دارد و مجموعه داستان «چهار چهارشنبه و یک کلاه گیس» از جمله آثار اوست، ضمن اینکه او اولین بازیگر زن وبلاگ نویس ایران هم هست.

بهاره رهنما


این بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که جدیدترین کتابش با نام «مالیخولیای محبوب من» جزو آثار پرفروش پاییز و زمستان امسال بوده در گفت و گویی درباره نقش خود در فیلم «طبقه حساس» به کارگردانی کمال تبریزی بیان کرد:واقعیت این است که پیشنهاد بازی در فیلم «طبقه حساس» را خودم مطرح کردم و به کمال تبریزی گفتم که دوست دارم در کارنامه کاری ام همکاری با او وجود داشته باشد. او هم پرسید،« فکر می کنی کدام یک از نقش های دو زن فیلم را بتوانی بازی کنی؟» که من هم همین نقش فعلی خودم را انتخاب کردم.

بهاره رهنما در فیلم طبقه حساس

او اضافه کرد:بسیار خوشحالم که بعد از مدت ها یک فیلم خوب مثل «طبقه حساس» دارد خوب هم می فروشد. خوشحالم که پیمان دارد جواب زحمات خودش را می گیرد. همینطور آقای تبریزی و سایر دوستان.

من در مجموعه کارهایم نقش هایی را رقم زدم که چیزی غیر از نقش دو بودند. حتی زمانی که تصمیم به پرکار بودن گرفته بودم، نقش دو را بازی نکردم. اساسا برای نقش کوتاه تعریفی در ذهن دارم که به آن پایبندم و بر همان مبناست که به آقای تبریزی زنگ زدم و گفتم می خواهم فلان کاراکتر را بازی کنم. مشابه این اتفاق برای من در «سن پترزبورگ» و «ورود آقایان ممنون» هم رخ داد. همه این ها با پیشنهاد خود من به کارگردان محقق شد.

 

بهاره رهنما در فیلم سن پترزبورگ

 

خوشحالم از اینکه در کنار مجموعه نقش های اولی که بازی کردم یک سری نقش های کوچک هم دارم که در ذهن مردم باقی مانده است. این قطعا به قلم خوب نویسندگان خوبی مثل قاسمخانی و فرهادی بر می گردد، اما حاصل انتخاب های خودم هم هست و اینکه به نقش های دو هرگز تن ندادم. الان سینما به سمت چند پرسوناژی پیش رفته و دیگر نمی توان به راحتی فیلم قهرمان محور پیدا کرد.

بهاره رهنما و همسرش

بهاره رهنما سال جدید گفت:مهم ترین اتفاق سال 93 برای من و پیمان قاسمخانی شاید این باشد که بعد از 20 سال در یک درام عاشقانه با هم همبازی می شویم و این اولین بار است که چنین فضایی را در سینما به این شکل مفصل تجربه می کنیم. این فیلم اولین تجربه کارگردان جوان آن خواهد بود.

بهاره رهنما ، بازی بهاره رهنما و همسرش در یک درام عاشقانه

4253
این مطلب مفید بود ؟20449
برگرفته از بانی فیلم - / ک
برچسب : بهاره رهنما
1 نظر به ثبت رسیده است
صدف1395-09-27
وای من عاشق بهاره رهنما هستم
13
وبگردی