هیفا خواننده معروف

دختر ایرانی از هیفا خواننده مشهور عرب شکایت کرد + علت

تاریخ انتشار : 11 تیر 1398کد مطلب : 3353زمان مطالعه : 2 دقیقه
دختر ایرانی به دلیل شباهت بسیار به هیفا وهبی خواننده زن سرشناس عرب از وی شکایت کرد.

ماجرای شکایت عجیب دختر ایرانی علیه هیفا خواننده مشهور عرب

شرق:دختر جوان ایرانی از یک زن خواننده عرب شکایت کرد و مدعی شد از آنجایی که بین او و خواننده عرب شباهت وجود دارد، کارهای خواننده عرب باعث شده تا او مورد تعرض قرار بگیرد. 

این دختر جوان با شکایت به دادگاه کیفری استان تهران گفت درخواست مجازات خواننده عرب و فردی را که به او تعرض کرده است، دارد. او در شکایت خود که در شعبه 12 دادگاه کیفری استان تهران رسیدگی شده است، گفت:من با یک خواننده عرب به نام هیفا شباهت زیادی دارم، اما کارهای این زن را اصلا نمی پسندم. او با کارهایش زندگی من را به خطر انداخته و باعث شده است نگاه بدی به من وجود داشته باشد. چند روز قبل فردی من را بیهوش کرد و مورد تعرض قرار داد. 

هرچند ادعای این دختر عجیب و غیرواقعی به نظر می رسید، اما قضات بررسی آن را آغاز کردند و علاوه بر اینکه دستور تحقیق درباره افرادی را که این دختر به آنها مشکوک بود، صادر کردند شاکی را هم به پزشکی قانونی معرفی کردند تا درباره آسیب احتمالی وارده بر بدنش بررسی شود. پزشکی قانونی هرگونه تعرض به این زن را رد کرد و گفت:هیچ آثاری که نشان دهد این زن مورد تعرض قرار گرفته باشد، به دست نیامد. 

همچنین از پزشکی قانونی خواسته شده بود درباره سلامت روان او نیز بررسی انجام گیرد که در این خصوص نیز سالم تشخیص داده شد. با توجه به این نظریه و اینکه هیچ مدرکی تاکنون به دست نیامده است که آسیب به این دختر را تأیید کند، قضات برای تصمیم گیری وارد شور شدند.

انتهای پیام/م

دختر ایرانی از هیفا خواننده مشهور عرب شکایت کرد + علت

2.526
این مطلب مفید بود ؟1313
وبگردی