بابک جهانبخش و پسرش

بابک جهانبخش و پسرش کابوی کوچولو + اینستاپست

تاریخ انتشار : 4 فروردین 1395کد مطلب : 28652زمان مطالعه : 1 دقیقه
بابک جهانبخش خواننده موسیقی پاپ عکسی جالب از پسرش آرتا با تیپ کابویی را به اشتراک گذاشت. در ادامه عکس بابک جهانبخش و پسرش را مشاهده می کنید.

بابک جهانبخش و پسرش آرتا

بابک جهان بخش خواننده معروف موسیقی پاپ ایران که صدای دلنشینش خاطراتی را در ذهن مخاطبانش زنده می کند و به تازگی آهنگی بسیار زیبا برای تحویل سال به نام اینا یعنی عشق ساخته است با انتشار عکس زیر در صفحه اجتماعی اش نوشت:

سلام اینم همین الان منو کابوی کوچولوی بابا

بابک جهانبخش و پسرش

بابک جهانبخش و پسرش

بابک جهانبخش، متولد 1 فروردین 1362 از خوانندگان پرمخاطب موسیقی پاپ می باشد. مدرک تحصیلی او دیپلم تجربی می باشد. بابک جهانبخش نوازندگی پیانو را از 5 سالگی زیر نظر استاد آلمانی در مدرسه موسیقی آزاد شهر بوخوم آلمان آغاز نمود و بعد از تحصیلات پدرش و بازگشت به ایران، علاقه خود را به موسیقی بیشتر دید و به صورت جدی تر موسیقی شرقی را دنبال کرد.

اولین کسی که او را به خواننده شدن تشویق کرد مرحوم مجتبی میرزاده آهنگساز قدیمی بود. او دوره های آموزشی جدید را طی کرد و در سال 76 و در سن 14 سالگی، مجوز رسمی خود را از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران که در آن زمان با تایید محمدعلی معلم همراه بود دریافت کرد و در همان سال یک کار را برای صدا و سیما ضبط نمود. آهنگ من و بارون از بیادماندنی ترین و پرطرفدار ترین آهنگهای او می باشد.

بابک جهانبخش و پسرش کابوی کوچولو + اینستاپست

4.717
این مطلب مفید بود ؟161
برگرفته از صفحه اجتماعی بابک جهانبخش - / ل
وبگردی