فیلم سینمایی هاری
فیلم سینمایی هاری با بازی جمشید هاشم پور و هنگامه قاضیانی بعد از سه سال از 23 بهمن در سینماهای کشور اکران میشود . تماشای این فیلم برای افراد زیر 18 سال ممنوع است.

فیلم سینمایی هاری بعد از 3 سال اکران میشود

صفحه رسمی فیلم سینمایی هاری با انتشار تصویری خبر از اکران فیلم سینمایی هاری از 23 بهمن ماه در سینماهای کشور داد و همچنینن از ممنوعیت تماشای این فیلم سینمایی برای افراد زیر 18 سال خبری منتشر کرد.

هاری این اولین فیلم بلند سینمایی امیر احمد انصاری است که تهیه کنندگی آن را مهدی مددکار برعهده دارد.جمشید هاشم پور، هنگامه قاضیانی، مینا ساداتی و میلاد کی مرام بازیگران اصلی این فیلم سینمایی را تشکیل میدهند.

اکران فیلم سینمایی هاری از 23 بهمن

فیلم سینمایی هاری محصول سال 1393 است و امسال بعد از سه سال از 23 بهمن ماه روی پرده سینماهای کشور میرود. فیلم سینمایی هاری اثری اجتماعی با حضور جمشید هاشم پور است که در بخش جلوه گاه شرق سی و چهارمین جشنواره جهانی فیلم فجر حضور داشت.

علیرضا کمالی و میلاد کی مرام

علیرضا کمالی و میلاد کی مرام در فیلم سینمایی هاری

در خلاصه داستان فیلم سینمایی هاری آمده است:من خطر کردم که همه چی درست شه یا هیچی! هر کاری می کنم واسه خاطر بچمونه که توی اون سگدونی که من بزرگ شدم بزرگ نشه…

فیلم سینمایی هاری

میلاد کی مرام ، جمشید هاشم پور و هنگامه قاضیانی در فیلم سینمایی هاری

بازیگران فیلم سینمایی هاری :علیرضا کمالی، مینا ساداتی، حسین سلیمانی، مجید واشقانی، اکبر معززی، ماریه ماشاالهی، اصغر طبسی، علی گلبهاران، اشکان مهری، سمانه افتخاری و میلاد کی مرام با هنرمندی هنگامه قاضیانی و نقش آفرینی جمشید هاشم پور گروه بازیگران هاری را تشکیل می دهند.

میلاد کی مرام و علیرضا کمالی

علیرضا کمالی و میلاد کی مرام در فیلم سینمایی هاری

از دیگر عوامل هاری می توان به تهیه کنندگان:علی شاه حاتمی و مهدی مددکار، فیلمنامه نویس:امیر علی محسنی، مدیر فیلمبرداری:فرشاد گل سفیدی، طراح صحنه و لباس:امیر حسین حداد، طراح چهره پردازی:دانیال شعاعی، صدابردار:امیر شاهوردی، مدیر تولید:مهدی مددکار، مجری طرح:علی گلبهاران، سرمایه گذاران:علیرضا اشکبوس، جهانگیر مهابادی، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز:سمیرا شکوری، منشی صحنه:غزل رشیدی، عکاس:حسن هندی، مشاور رسانه ای:منصوره بسمل، کارگردان پشت صحنه:اشکان مستی، مدیر تدارکات:امیر هوشنگ فراهانی.

میلاد کی مرام و علیرضا کمالی

مینا ساداتی ، علیرضا کمالی و میلاد کی مرام در فیلم سینمایی هاری

هاری فیلمی برای تهران است و در آن معضلات و روابطی را که در شهر تهران است به تصویر کشیده شده است. در واقع هاری یک ویروس کشنده است که اگر به موقع درمان نشود می تواند تاوان سنگینی را به همراه داشته باشد. کارگردان سعی کرده است تا در هاری نشان دهد که اگر هرچه سریعتر راه حل مناسبی برای این معضلات پیدا نشود، عواقب بسیار بدی در انتظار جامعه خواهد بود و در کنار طرح قصه به معضلات جامعه می پردازد.

امیر احمد انصاری

امیر احمد انصاری کارگردان فیلم سینمایی هاری

امیر احمد انصاری کارگردان فیلم سینمایی هاری در سال 1358 متولد شد. وی فارغ التحصیل رشته ی کارگردانی تئاتر در دانشگاه "آزاد" است. انصاری از سال (1380) با ساخت فیلم کوتاه حرفه ی کارگردانی را به طور رسمی و جدی آغاز کرد.

جمشید هاشم پور

جمشید هاشم پور در فیلم سینمایی هاری

فیلم سینمایی هاری به کارگردانی امیر احمد انصاری با حضور در اولین فستیوال فیلم های ایرانی در استانبول ترکیه جایزه بهترین فیلم را دریافت کرد.

فیلم سینمایی هاری

رونمایی از پوستر فیلم سینمایی هاری با حضور جمشید هاشم پور

عکس و بازیگران و خلاصه داستان فیلم سینمایی هاری

4.323
این مطلب مفید بود ؟203
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی