مزدک میرزایی

سوتی بزرگ مزدک میرزایی در خندوانه +عکس

تاریخ انتشار : 4 خرداد 1396کد مطلب : 50001تعداد نظرات : 1 نظر
مزدک میرزایی گزارشگر فوتبال کشورمان مهمان برنامه خندوانه شد و درباره ماجرای گزارشگر شدن و سوتی هایی که در گزارشگری داده بود گفت.

مزدک میرزایی مهمان برنامه خندوانه شد

شامگاه چهارشنبه 3 خرداد 96 برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت . مزدک میرزایی گزارشگر خوب کشورمان مهمان برنامه خندوانه بود که بعد از سلام و احوال پرسی از برنامه خندوانه تعریف کرد و از رامبد جوان تقدیر به عمل آورد.

رامبد جوان اولین سوالش از مزدک مرزایی را اینگونه مطرح کرد ، از بچگی عاشق فوتبال بود ؟ مزدک میرزایی گفت :بله شدیدا ، حتی وقتی تنها بودم هم فوتبال بازی میکردم تا کسی بیاید و با من بازی کند . من در تهران به دنیا آمدم و بعد از چند سال زندگی در آبادان از سال 61 دوباره ساکن منطقه تهرانپارس شدیم که در آن محله علاقه من به فوتبال بیشتر شد. من حتی بازی ها را ضبط میکردم و عکس تمام فوتبالیست ها را داشتم ، علاقه من به گزارشگری از همان جا شروع شد.

مزدک میرزایی چگونه گزارشگر شد

مزدک میرزایی گزارشگر فوتبال کشورمان درباره چگونه گزارشگر شدنش گفت :من به واسطه پدرم که کارگردان تلویزیونی بود به گروه ورزش معرفی شدم و بعد از چند بار تست دادن و رد شدن با عادل فردوسی پور آشنا شدم ، او در تست قبول شد و من آنقدر تست دادم تا بالاخره قبولم کردند. جواد خیابانی تهیه کننده برنامه دنیای فوتبال بود و من به کمک جواد توانستم نیم ساعت از یک بازی را گزارش کنم و از سال 77 تا بحال مشغول گزارشگری هستم.

مزدک میرزایی در خندوانه

مزدک میرزایی در برنامه خندوانه

سوتی مزدک میرزایی در جام جهانی

گزارشگر فوتبال کشورمان درباره سوتی های خود در گزارشگری گفت:من زمانی که وارد دنیای گزارشگری شدم 25 سال داشتم ، یک بازی گزارشگر فوتبالی که قرار بود آن را گزارشگر کند تاخیر داشت و به من گفتند تو بازی را گزارش کن و این برای من یک ترس و استرس بزرگ بود که خوشبختانه خود آقای منصوری تشریف آوردند و بازی را گزارش کردند.

اما درباره سوتی دادن در گزارشگری باید بگویم من در بازی ایران و بوسنی نام دروازبان را تا پایان بازی اشتباه گفتم و این بزرگ ترین سوتی عمرم در دنیای گزارشگری بود.

رامبد جوان پرسید مزدک تو طرفدار کدام تیم هستی ؟ مهمان برنامه خندوانه گفت:ما گزارشگرها هرگز نمی گوییم که طرفدار کدام تیم هستیم چون با برخورد بد تماشاگرها روبه رو میشویم.

رامبد جوان مجری برنامه خندوانه درباره فیلم مستند مزدک میرزایی پرسید که گفت :ما یک مستند درباره چگونگی شکل گیری تیم های ورزشی از گذشته تا به امروز ساخته ایم و در آن با بازیکنان قدیمی گفتگو کرده ایم و آن را در یک مستند 26 قسمتی 30 دقیقه ای گنجانده ایم . این گزارشگر فوتبال ادامه داد به نظر من جای مستندهای ورزشی در تلویزیون خالی است .

من تا وقتی که بتوانم و بدانم حضورم در تلویزیون و دنیای ورزش موثر است به کارم ادامه خواهم داد.

این گزارشگر خوب فوتبال کشورمان در پایان برنامه قول داد که سری به کهریزک بزند و از عزیزانی که در آنجا حضور دارند دیدن کند.

سوتی بزرگ مزدک میرزایی در خندوانه +عکس

2.635
این مطلب مفید بود ؟1817
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
1 نظر به ثبت رسیده است
Aram hasani1397-12-21
مزدک یکی از بهترین وباسواد ترین گزارشگر های صدا وسیما ست
32
وبگردی