برلیانس
در سایت دیوار به راحتی برلیانس h230 خود را بر اساس مدل و قیمت مناسب برای خود انتخاب کنید.

آشنایی با برلیانس h230

پیدا کردن یک خودروی صفر یک خودروی کارکرده در سایت دیوار چندان سخت نیست، اما گاهی مقایسه قیمت این خودروها تبدیل به یک چالش می شود و به همین دلیل تصمیم گرفتیم که خودرو برلیانس h230 را بصورت صفر و کارکرده بررسی کنیم.
 
اگرچه وضعیت بازار خودرو اجازه چندانی به ما نمی دهد که قیمت برلیانس h230 را به طور قطعی و ثابت ذکر کنیم، اما می توانیم به صورت لحظه ای وضعیت این خودروها را رصد کنیم ، بنابراین تحلیل اولیه خود را با خرید برلیانس h230 به صورت صفر و قیمت های فعلی آنها در بازار شروع می کنیم و به چند نمونه معرفی شده در سایت دیوار اشاره خواهیم کرد.

وضعیت قیمت برلیانس h230 به صورت صفر در بازار در مدل های مختلف

 همه ما می دانیم که تغییرات قیمت خودروهای صفر با توجه به رنگ بندی آنها تغییر می کند. در مورد برلیانس، علاوه بر مسئله در نظر گرفتن رنگ بندی خودرو، باید اتومات یا دستی بودن جعبه دنده خودرو را هم در نظر بگیریم. بررسی های بازار نشان می دهد که شما برای خرید برلیانس h230 با جعبه دنده دستی باید مبلغی بین 90 تا 100 میلیون تومان در نظر بگیرید. این در حالی است که قیمت این نوع دنده اتوماتیک این خودرو بین 120 تا 130 میلیون تومان متغیر است.
برلیانس h230

معرفی چند نمونه از خودروهای کارکرده در سایت دیوار

برای بررسی قیمت این خودروها، در ابتدا مدل های صفر را بررسی کردیم که برخی از آنها مربوط به مدل سال 97 هستند و تنها به دلیل عدم کارکرد با این قیمت به فروش می رسند. طبیعتاً قیمت گذاری بر روی خودروهای کارکرده با توجه به شرایط آنها و همچنین میزان سالم بودن آنها صورت می گیرد. در یکی از خودروهای مربوط به سال 96، یک مدل برلیانس h230 گذاشته شده است که کارکرد آن تنها 41 هزار کیلومتر است. این گزینه را می توان یکی از سالم ترین خودروهای موجود در سایت دیوار معرفی کرد که آپشن‎هایی مانند سنسور عقب و جلو، فرمان برقی، سانروف و آینه تاشو برقی دارد. با توجه به اینکه خودرو از نوع اتومات است برای آن قیمت 100 میلیون تومان در نظر گرفته شده است که با وجود بی رنگ بودن و داشتن گارانتی و بیمه بدنه مناسب به نظر می رسد.

 

برای کسانی که به دنبال خریدوفروش برلیانس h230 کارکرده از نوع دستی هستند، یک مورد دیگر مربوط به سال 96 وجود دارد که کارکرد آن 38000 کیلومتر است. این خودرو که به رنگ مشکی متالیک است، به عنوان یک خودروی ارزان قیمت وارد بازار شده است و شما می توانید آن را با قیمتی در حدود  70 میلیون تومان بخرید. افت قیمت این خودرو به دلیل تعویض کاپوت و گلگیر جلو و همچنین چراغ های جلو است. اگرچه خودرو از لحاظ فنی سالم به نظر می رسد و شما می توانید برای بلند مدت بر روی آن حساب کنید، اما در هر صورت برخی از قطعات تزئینی آن تعویض شده و این کار شما را برای فروش آن سخت می کند.

برلیانس h230

اما آخرین گزینه در بین گزینه های خرید و فروش برلیانس h230 یک مدل مربوط به سال 95 از این خودرو است که دستی بوده و به عنوان یک خودروی با قیمت پایین می توانید آن را بخرید. این خودرو که با رنگ سفید است و کارکرد آن 75 هزار کیلومتر است، از لحاظ ظاهری هنوز هم کیفیت خود را حفظ کرده است و طبق ادعای مالک کاملاً بی رنگ است. طبیعتاً تخفیف بیمه خودرو در این مورد کامل است و شما می توانید از این مورد هم نهایت استفاده را ببرید. قیمت در نظر گرفته شده برای این خودرو نسبتاً پایین است و صاحب خودرو با شرایط تخفیف قیمتی بین 60 تا 70 میلیون تومان در نظر گرفته است. البته می توان با کمی چانه زنی تخفیف بیشتری هم از صاحب خودرو گرفت.
 
 بررسی کلی آمار خرید و فروش برلیانسh230 در سایت دیوار و بازار خودرو نشان می دهد که ما در جریان خرید خود باید فاکتورهای مختلفی را در نظر بگیریم که برخی از آنها مربوط به وضعیت بازار و برخی هم مربوط به مشخصات ظاهری و فنی خودرو است. در مورد خودروهای برلیانس شما باید به گیربکس دنده ای و اتوماتیک آن توجه داشته باشید، وضعیت بدنه خودرو از لحاظ تصادفی بودن آن را در نظر بگیرید، زمان کارکرد خودرو را در نظر داشته باشید و در نهایت مدل آن را هم در نظر بگیرید. این کمک می کند که شما در خرید برلیانس h230 بتوانید خودرویی مناسب با کارکرد ایده آل پیدا کنید.

راهنمای خرید برلیانس h230 صفر و کارکرده

54
این مطلب مفید بود ؟40
برگرفته از ویرلن /
برچسب : بررسی خودرو
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی