لاله اسکندری
لاله اسکندری برای تقدیر از زحمات پزشکان و پرستاران در روزهای سخت مبارزه با ویروس کرونا یادی از بازی در نقش پزشک در فیلم هایش کرد.

بازی لاله اسکندری در نقش پزشک

پزشکان و پرستاران از زحمتکش ترین اقشار جامعه هستند که در شرایط بحرانی تا پای جان فداکاری میکنند.

به پاس تقدیر از زحمات این قشر زحمتکش و خستگی ناپذیر که از روزهای سخت دوران جنگ تا شرایط بحرانی این روزهای جامعه در کنار مردم حضور داشتند و بدون در نظرگرفتن خودشان به خدمت رسانی پرداختند فیلم و سریال های زیادی ساخته شده است که در ادامه به برخی از آنها با بازی لاله اسکندری اشاره میکنیم.

لاله اسکندری در نقش پزشک

جامعه امروز ما با ورود ویروس کرونا، شیوع و انتقال سریع آن در وضعیتی بحرانی قرار دارد و اعضای جامعه پزشکی در تلاشی شبانه روزی برای رسیدگی به بیماران هستند.

لاله اسکندری به منظور قدردانی از زحمات پزشکان پستی را به اشتراک گذاشت و همین پست او بهانه ای شد تا مروری بر فیلم هایی که او در آن ها نقش پزشک را برعهده داشت، داشته باشیم.

لاله اسکندری در سریال هایی چون رقص پرواز، همچون سرو، مادر و شیوع ایفاگر نقش پزشک بود که در ادامه به آنها اشاره میکنیم.

لاله اسکندری در سریال رقص پرواز

سریال رقص پرواز به کارگردانی احمد مرادپور و تهیه کنندگی محمدرضا تخت کشیان سال 86 ساخته شد و روی آنتن شبکه یک سیما رفت.

لاله اسکندری در این سریال ایفاگر نقش یک دانشجوی پزشکی است و این سریال روایتگر داستان زندگی پزشکی است که در زمان جنگ تحمیلی از آمریکا به ایران بازگشته و برای انجام یک عمل جراحی مجبور می شود به اهواز سفر کند،ملیحه دانشجوی رشته پزشکی برای یافتن نامزدش ناخواسته با دکتر یاوری در این سفر همراه می شود و ورود آن دو به اهواز مصادف با بمباران شهر است.

لاله اسکندری

لاله اسکندری در سریال همچون سرو

سریال همچون سرو به کارگردانی بیژن بیرنگ یکی دیگر از سریال های حوزه دفاع مقدس است و لاله اسکندری در این سریال ایفاگر نقش یک پزشک زن است.

داستان سریال همچون سرو در یک اردوگاه جنگی میگذرد و ماجرا از حضور یک پزشک زن در اردوگاه آغاز میشود اما در این میان فرمانده با حضور زنان در جنگ مخالف است و دستور میدهد خانم دکتر را سوار ماشین کنند و او را برگرداند اما در این بین خبر می رسد که دشمن جاده را بمباران کرده است و خانم دکتر ماندگار میشود و تلاش میکند تا اهمیت حضور پزشک در جبهه های جنگ را به نمایش بگذارد.

لاله اسکندری

لاله اسکندری در سریال مادر

بیژن بیرنگ چند سال بعد از ساخت همچون سرو ، ادامه این سریال را با عنوان مادر ساخت و لاله اسکندری باز هم در این سریال ایفای نقش کرد.

لاله اسکندری

لاله اسکندری در سریال شیوع

سریال شیوع به کارگردانی محمود معظیمی سال 94 ساخته شد و روی آنتن شبکه یک سیما رفت.

لاله اسکندری در سریال شیوع نقش سارا دختر پزشکی را بازی می کند که پدر و مادرش هم پزشک هستند و در سازمان پدافند غیرعامل کار می کند و همه خانواده به نوعی روی انتشار ویروس های آزمایشگاهی تحقیق می کنند.

لاله اسکندری

لاله اسکندری در کدام فیلم ها پزشک بود؟+ تصاویر

2.54
این مطلب مفید بود ؟22
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی