جواد خیابانی

جدیدترین عکس از جواد خیابانی با ظاهری عجیب

تاریخ انتشار : 12 خرداد 1398کد مطلب : 48297زمان مطالعه : 2 دقیقه
جواد خیابانی در مرداد ماه 97 در بیمارستان بستری شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت. به تازگی عکسی از وی در فضای مجازی منتشر شده است که ظاهری باورنکردنی از جواد خیابانی را نشان می دهد.

چهره جدید جواد خیابانی و لاغری باورنکردنی وی

خبرآنلاین:عکسی از جواد خیابانی گزارشگر و مجری فوتبال منتشر شده که نشان می دهد او بسیار وزن کم کرده و موهایش را هم تراشیده است.

جواد خیابانی

چهره جدید جواد خیابانی گزارشگر فوتبال

واکنش جواد خیابانی به شایعات پیرامون سلامتی اش

باشگاه خبرنگاران: مجری ورزشی کشورمان در واکنش به شایعات اخیر درباره سلامتی اش که پس از انتشار عکسی حیرت انگیز از او مطرح شده بود، بیانیه ای صادر کرد.

چندی پیش عکسی از جواد خیابانی مجری ورزشی کشورمان در فضای مجازی منتشر شده بود که از کاهش وزن شدید وی حکایت داشت و پس از آن شایعات زیادی درباره مریض بودن وی مطرح شد.

در پی بروز این شایعات، جواد خیابانی بیانیه ای صادر و در آن تأکید کرد که حالش خوب است. 

در متن بیانیه جواد خیابانی آمده است: 

درود فراوان به تمام ملت بزرگ ایران و دوستداران ورزش، راست این است که دوست دارم حال من و سرزمینم خوب باشد و امیدوارم که ایران همیشه سربلند بماند. 

من خوبم و احساس خوبی دارم از اینکه مردم مهربان کشورم نسبت به فرزند خودشان مهر دارند و نگرانش بوده اند. این احساس خوب که از سوی این ملت بزرگ به من رسیده دلیلی است برای آرامش بیشتر من تا در پایان لیگ و فصل فوتبال پرکاری که داشتیم کمی به خود بیندیشیم و برای فصل جدید پر انرژی تر و بهتر در خدمت این کشور و مردم پرغرورش باشیم. 

ارادتمند همه مردم خوب ایران. یک نفر از همین مردم:جواد خیابانی

بستری شدن جواد خیابانی و جراحی سخت وی در مرداد ماه 1397

ورزش3: جواد خیابانی در خصوص حادثه به وجود آمده برایش و بستری شدن در بیمارستان گفت :« دیشب بدجوری زمین افتادم و دیگر نتوانستم برخیزم.» او افزود:« متاسفانه از امشب در برنامه مجله آسیایی شبکه ورزش نیستم.» جواد خیابانی قرار بود که دیدار سوپر کاپ اروپا میان رئال مادرید و اتلتیکو مادرید را هم گزارش کند:«بله این بازی را هم نمی توانم گزارش کنم.باید به بیمارستان بروم تا آن جا جراحی شوم و تحت مداوا قرار بگیرم.»

خیابانی گزارشگر قدیمی فوتبال ایران در ادامه گفت:« برای همه همکارانم در شبکه ورزش و شبکه سه آرزوی موفقیت دارم. دلم می خواهد سازمان(صدا و سیما) بهترین برنامه ها را داشته باشد.» او همچنین درباره مراحل درمانی اش گفت:« عمل جراحی سختی دارم و شاید در حین عمل از دنیا بروم. مردم ایران حلالم کنند و مرا ببخشند که سال ها است آزارشان داده ام. ببخشند که نتوانسته ام کمکشان کنم.»

گزارشگر فوتبال

جراحی جواد خیابانی در مرداد 97

انتهای پیام/م

لاغری عجیب و چهره ای باورنکردنی از جواد خیابانی گزارشگر فوتبال

3.696
این مطلب مفید بود ؟7026
وبگردی