بابک جهانبخش

بابک جهانبخش برای اولین بار عکس همسر دومش را منتشر کرد!

تاریخ انتشار : 28 آذر 1396کد مطلب : 61539زمان مطالعه : 2 دقیقه
بابک جهانبخش صفحه اینستاگرامش را با انتشار تصویری از همسر دومش برای اولین بار به روز کرد و از آغاز زندگی مشترک چندماهه شان گفت.

اولین عکس از همسر دوم بابک جهانبخش

بابک جهانبخش خواننده جوان و پرطرفدار موسیقی پاپ کشورمان برای اولین بار در شب میلاد همسرش تصویری از همسر دومش را منتشر کرد.

بابک جهانبخش و همسرش

بابک جهانبخش در کنار همسر دومش

بابک جهانبخش با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:سلام ... به نام خداوند مهربانی ...
همسر عزیزم بزرگی میگه بهترین راه برای اینکه بفهمی آیا می توانی به کسی اعتماد کنی اینست که به او اعتماد کنی ! و من و تو با تکیه بر خداوند عشق به هم اعتماد کردیم ... ازت ممنونم برای حضور آرامبخشت و عشق و احساس ستودنیت نسبت به نفسم آرتا ...

امشب شب میلاد توئه... خوشحالم که بعد از گذشت چند ماه از زندگی مشترک و نوپامون اولین سالروز میلادت رو در آخرین روزهای پاییز زیبا و در ماه آذر جشن میگیریم ...
از خداوند بزرگ و هواداران خوبم که همیشه زیر سایه معرفتشون بهم اعتبار بخشیدن میخوام که برای سعادتمون ما رو از نگاه پر مهرشون و دعای خیرشون بی نصیب نذارن ...یا حق.

بابک جهانبخش

بابک جهانبخش خواننده موسیقی پاپ

فروردین ماه امسال بابک جهانبخش در یک گفتگو سربسته به ماجرای جدایی از همسرش اشاره کرد و درباره یک عشق جدید در زندگی صحبت کرد و گفت:شما نمیتونید برای یک عشق تازه برنامه ریزی کنید اما اگر من بخواهم برای زندگی ام تصمیم جدیدی بگیرم باید قبل از هرچیز به تنها عشق زندگیم آرتا فکر کنم و هر تصمیمی که میگیرم باید خوشحالی آرتا رو درنظر بگیرم.

بابک جهانبخش خواننده پرطرفدار کشورمان در روز اول فرودین ماه سال 1362 در شهر بخوم در کشور آلمان به دنیا آمد.بابک جهانبخش نوازندگی پیانو را از 5 سالگی زیر نظر استاد آلمانی در مدرسه موسیقی آزاد شهر بوخوم آلمان آغاز نمود و بعد از تحصیلات پدرش و بازگشت به ایران، علاقه خود را به موسیقی بیشتر دید و به صورت جدی تر موسیقی شرقی را دنبال کرد . در سال 1382 بابک کار بر روی اولین آلبومش را آغاز کرد و در سال 1384 این آلبوم را با نام چی شده به بازار فرستاد.انتشار این آلبوم باعث شد بابک به عنوان دومین پدیده سال در آن سال انتخاب شود.

بابک جهانبخش و پسرش

بابک جهانبخش خواننده موسیقی پاپ و پسرش آرتا

او باانتشار آلبوم من و بارون وارد مرحله جدیدی از فعالیت هنری خود شد. ترانه «من و بارون» از این آلبوم به همراهی رضا صادقی خوانده شده است. این ترانه در فهرست صد ترانه برتر سال 2012 در رادیو جوان سیزدهم شد.

ازدواج بابک جهانبخش با مروارید شهریاری همسر اولش

بابک جهانبخش

بابک جهانبخش و همسر اولش

در سال 1388 بابک کنسرتی در کشور انگلستان و شهر لندن برگزار کرد و مروارید شهریاری در این کنسرت یکی از عوامل اجرایی برگزاری کنسرت بود.این ملاقات منجر به آشنایی و در نتیجه خواستگاری و ازدواج این دو باهم شد. آرتا پسر بابک جهانبخش حاصل این ازدواج است.

بابک جهانبخش برای اولین بار عکس همسر دومش را منتشر کرد!

3.959
این مطلب مفید بود ؟4613
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی