خرید آووکادو
هنگام خرید آووکادو به جزئیات آن توجه کنید و آوکادوی قهوه ایی که داخل آن ریش ریش ، سیاه و مثل سنگ سفت و سخت است نخرید .

نکاتی برای خرید آووکادو تازه و سالم

آووکادو، میوه ای به شکل گلابی و با پوستی به رنگ سبز بسیار تیره یا حتی سیاه و هسته ای نسبتا بزرگ است وسرشار از آنتی اکسیدان هایی است که با انواع بیماری ها مقابله می کنند اما در هنگام خرید آووکادو سالم باید به نکاتی توجه کنیم که شمارا در این مطلب با این نکات آشنا می کنیم.

اصول مهم برای خرید آووکادو

آوکادو هاسرشار از ویتامین ایی و ب ، هستند. آن ها در اسموتی ،به عنوان کره روی نان تست خوش مزه و کاملا سالم هستند. اما هنگام خرید باید به جزئیات آن توجه کنید آوکادوی قهوه ای ، که داخل آن ریش ریش ، سیاه مثل سنگ سفت و سخت است نخرید . بنابراین برای اجتناب از خرید آووکادو بدمزه برای صبحانه چند نکته معرفی می کنیم .
به شکل آن نگاه کنید :
به دنبال میوه آووکادوی باشید که شکل کشیده ای مانند گلابی دارد به جای اینکه گرد و قلنبه باشد هر چه بیشتر کوچک تر به نظر برسند در واقع حفره کوچکی دارند که کرم بیشتری داخل آن است.
خرید آووکادو
توصیه های مفید درباره خرید آووکادو سالم
به رنگ آن توجه کنید :
پوست سبز روشن، عاری از هرگونه لکه تیره چیزی است که به دنبالش هستید. لکه های سیاه روی پوست نشانه ی کبودی هستند. اگر سبز روشن نباشد ، باز هم بهتر است سایه یکنواخت پر از خال های تیره داشته باشد.
بررسی بافت آووکادو:
باید آوکادو را با دست لمس کنید گوشت زیر پوست نباید به سختی سنگ باشد ، اما نباید خیلی نرم هم باشد . اگر با انگشتان خود آن را به آرامی فشار دهید نباید علامت باقی بگذارد.
خرید آووکادو
هنگام خرید آووکادو به این نکات توجه کنید
به ساقه آن توجه کنید :
اگر می خواهید به سرعت آن را بخورید، آووکادو نرم بخرید و ساقه را از بالا بکشید. اگر سبز است ، به این معنی است که خوب است. اما اگر قهوه ای بود ، یکی دیگر انتخاب کنید.
نکات :
اگر می خواهید با آن غذا درست کنید، یک آووکادو نرم تر را انتخاب کنید. به هر حال قهوه ای رنگ خواهد شد، اما یک بافت بسیار خامه ای و غنی دارد.
این ترفندها را امتحان کنید تا آووکادو به سرعت برسد:در روزنامه بپوشانید و در فر قرار دهید - بدون این که آن را روشن کنید ، برخی وبلاگ نویسان پیشنهاد داده اند. آن ها در عرض چند ساعت یا یک روز می رسند.

نکات مهمی برای خرید آووکادو تازه و سالم

4.343
این مطلب مفید بود ؟376
منبع : بخش سبک زندگی نمناک / ن / ف
برچسب : آووکادو
وبگردی