مریم خدارحمی

جشن تولد مریم خدارحمی بازیگر روزهای بیقراری + تصاویر

تاریخ انتشار : 17 اردیبهشت 1397کد مطلب : 67806تعداد نظرات : 1 نظر
مریم خدارحمی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار تصویری از جشن تولد 35 سالگی اش به روز کرد.

تولد ساده و متفاوت مریم خدارحمی

مریم خدارحمی بازیگر کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از جشن تولد ساده و بی تکلفش به روز کرد. مریم خدارحمی که با سریال روزهای بیقراری و روزهای بهتر مهمان خانه های مردم در تلویزیون بود جشن تولد 35 سالگی اش را در کنار خانواده و دوستانش برگزار کرد.

جشن تولد 35 سالگی مریم خدارحمی

مریم خدارحمی

تولد 35 سالگی مریم خدارحمی

مریم خدارحمی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:امروز تولدمه اطرافیانم بهم میگن خوشحالن که من بدنیا اومدم و هستم این حرفشون باعث شد که خوشحال باشم که هستم و خدا رو شکر کنم خیلی ممنونم از شما دوسانی که پیام دادین یا تماس گرفتین و تولدم رو تبریک گفتین داشتنتون دلگرمیه موقع فوت کردنِ شمع آرزو کردم یه آرزوی جمعی واسه ی همه مون که اوضاع تغییر کنه تا حالمون خوب بشه دوستتون دارم....

مریم خدارحمی

عکس جدید مریم خدارحمی

مریم خدارحمی 16 اردیبهشت 1362 در اصفهان متولد شد.

 مریم خدارحمی

مریم خدارحمی بازیگر سینما و تلویزیون

مریم خدارحمی بازیگری که کار خود را با بازی در تلویزیون اصفهان آغاز کرد با سال 1380 با گل های شمعدانی احمد بهمن به دنیای هنر راه یافت و بعد از آن حضور فعالی در سریال های تلویزیونی داشته است.

مریم خدارحمی

مریم خدارحمی بازیگر سریال روزهای بیقراری

مریم خدارحمی یکی از بازیگرانی بود که در تیم فوتبال هنرمندان حضور داشت اما آسیب دیدگی پا مانع از ادامه فعالیت در این حرفه شد و این هنرمند کشورمان آذرماه سال گذشته با انتشار پستی درباره علاقه اش به فوتبال پستی را منتشر کرد و نوشت :یادش بخیر وقتی فوتبال بازی می کردم دو سالِ پیش تو تمرین پام پیچ خورد و آسیب دید باید پامو گچ میگرفتن ولی چون سریال "روزهای بیقراری"رو بازی میکردم نشد گچ بگیرن و تک تک پلانا رو با درد و با پای لنگ بازی کردم گرچه تلاش میکردم احساس نشه پام آسیب دیده ولی بعضی جاها مشخص بود دکتر بهم گفت خانوم شما بازیگری نه فوتبالیست تصمیم گرفتم این ورزش خشن ولی جذاب رو ترک کنم.

 مریم خدارحمی

مریم خدارحمی و آزاده زارعی در تیم فوتبال

سریال روزهای بیقراری ، روزهای بهتر ، گذر از رنج ها ، دوردست ها ، پرانتز باز ، چمدان ،پایتخت ، سه پنج دو و ارمغان تاریکی از جدیدترین سریال های تلویزیونی مریم خدارحمی است.

مریم خدارحمی

مریم خدارحمی بازیگر 

مریم خدارحمی

عکس جدید مریم خدارحمی

جشن تولد 35 سالگی مریم خدارحمی بازیگر تلویزیون

4.416
این مطلب مفید بود ؟142
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
1 نظر به ثبت رسیده است
گلی 1397-03-20
واقعا این خانم بازیگر قبل از عمل زیباتربود
30
وبگردی