بستن باندانا
باندانا یکی از اکسسوری های دخترانه و زنانه است که در فصل تابستان بیشتر کاربرد دارد و میتواند باعث باکلاس تر شدن استایل آن ها شود.

ایده های تابستانی برای بستن باندانا

استفاده از باندانا (دستمال سر) امروزه بین جوانان بسیار مد شده و آن ها از باندانا برای بستن دور سر, دور گردن, دور مچ دست و بند کیف استفاده میکنند. باندانا در عین سادگی میتواند استایل تان را جذاب تر و متفاوت تر کند, باندانا همان روسری های کوچک و رنگی رنگی است که استفاده از آن ها دوباره مد و پرطرفدار شده است.در این مطلب ایده های زیبا برای بستن باندانا به سر, مچ دست, گردن و کیف را برایتان جمع آوری کرده ایم که میتوانید در استایل روزمره و تابستانی تان از آن ها استفاده کنید.

باندانا مانند زیورآلات است اما با این تفاوت که قابلیت گردنبند, دستبند و پابند شدن را دارد. با استفاده از یک حلقه آن را دور مچ دست تان ببندید و یک دستبند مد روز و شیک داشته باشید.

بستن باندانا

روش بستن باندانا به دست

برای اینکه به کیف تان نمای بیشتری بدهید و آن را از سادگی خارج کنید بهتر است باندانا را به بند کیف تان گره بزنید میبینید که چقدر استایل تان خاص تر میشود.

بستن باندانا

بستن باندانا به بند کیف

باندانا را از زیر به روی سر بیاورید و گره کوچکی بزنید تا موهایتان از حالت تکراری خارج شود و استایل باکلاس تری داشته باشید, موهایتان چه باز باشد و چه بسته میتوانید از باندانا به همین شکل استفاده کنید.

بستن باندانا

نحوه بستن باندانا به سر

اگر بلوز ساده ای به تن دارید میتوانید با استفاده از باندانا آن را از سادگی خارج کنید, اگر یقه لباس تان باز است میتوانید باندانا را دور گردن تان ببندید به این صورت که گره آن رو به جلو قرار بگیرد.

بستن باندانا

بستن باندانا به گردن 

آموزش بستن باندانا به دست و سر و گردن + تصاویر

2.645
این مطلب مفید بود ؟2322
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
برچسب : دستمال سر
وبگردی