کایل اسنایدر
کایل اسنایدر ستاره کشتی آزاد آمریکا می باشد که مدال های جهانی و المپیک را در کارنامه خود دارد، در ادامه بیشتر با زندگی خصوصی و ورزشی کایل اسنایدر آشنا خواهید شد.

بیوگرافی و زندگینامه کایل اسنایدر

  • نام :کایل
  • نام خانوادگی :اسنایدر
  • متولد :آمریکا
  • وزن :97 کیلوگرم
  • قد :  181

زندگی کشتی گیر کایل اسنایدر

کایل اسنایدر کشتی گیر کشور آمریکا می باشد که بسیار جنگنده و جسور است. همچنین کایل اسنایدر کشتی گیری بسیار جوان و با انگیزه ای است که به همگان ثابت کرده که می تواند در میادین بزرگ کشتی جهان بزرگی و مدال های خوشرنگ کسب کند. 

Kyle Snyder

کایل اسنایدر کشتی گیر ستاره کشور آمریکا و جهان

کایل اسنایدر کشتی گیر آمریکایی (قهرمان جهان و المپیک) 

کایل اسنایدر (kyle snyder) از کشتی گیران ایالات متحده کشور آمریکا است و همچنین کشتی گیر کایل اسنایدر در تاریخ (20 نوامبر 1995) متولد شده است. کایل اسنایدر یک کشتی گیری است که طبق نظر کارشناسان و با توجه به سن کمش می تواند رکوردهای جهان در ورزش کشتی را جا به جا کند.

کایل اسنایدر

کایل اسنایدر قهرمان جهان و المپیک 

کری خواندن کایل اسنایدر برای رضا یزدانی و عبدالرشید سعدالله اف

کشتی گیر کایل اسنایدر، ستاره کشور آمریکا و قهرمان جهان و قهرمان المپیک 2016 ریو در وزن 97 کیلوگرم، در توئیتر خود کشتی گیر رضا یزدانی و کشتی گیر عبدالرشید سعدالله اف را به کشتی گرفتن با خودش دعوت کرد.

کری خوانی کایل اسنایدر

کشتی گیر کایل اسنایدر در توئیتر خود عنوان کرده که قصد دارد در رقابت های جام باشگاه های جهان و رقابت های جام یارگین کشتی بگیرد و کاملا آماده رویارویی و کشتی گرفتن با کشتی گیر رضا یزدانی (قهرمان جهان و بازی های آسیایی) و کشتی گیر عبدالرشید سعدالله اف در این دو مسابقه مهم است. البته این در حالی است که کشتی گیر رضا یزدانی بعد از پشت سر گذاشتن عمل جراحی بسیار سنگین بر روی آشیل پای خودش هنوز نتوانسته است به روی تشک حاضر شود و تمرینات سنگین کشتی و بدنسازی خودش را آغاز کند و در حال گذراندن دوران مصدومیت و روند درمانی خود می باشد، اما عبدالرشیدسعدالله اف کشتی گیر عنوان دار و پر افتخار که به تازگی به وزن 97 کیلوگرم کوچ کرده است، در دیدار نهایی (فینال) مسابقات قهرمانی جهانی پاریس سال 2017 مغلوب کایل اسنایدر شده بود.

کایل اسنایدر و عبدالرشید سعدالله اف

دو قهرمان جهان و المپیک

صحبت های کایل اسنایدر در مورد رضا یزدانی 

کایل اسنایدر درباره کشتی گیر رضا یزدانی می گوید:رضا یزدانی از دوران کودکی الگوی من در ورزش کشتی بود و علاقه بسیار زیادی به سبک کشتی رضا یزدانی داشتم و علاقه بسیار زیادی دارم تا روزی شرایط به طوری فراهم شود که من با کشتی گیر رضا یزدانی مسابقه بدهیم و با یکدیگر کشتی بگیریم.

کایل اسنایدر و رضا یزدانی

علاقه کشتی گیر کایل اسنایدر به رضا یزدانی  

صحبت های کایل اسنایدر در مورد مردم ایران

کشتی گیر کایل اسنایدر دارنده مدال طلای جهان و المپیک، با اذعان به این موضوع که مادرش کمی نگران سفر او به کشور ایران بوده است، گفت برخورد مردم کشور ایران با من و تیم ملی کشتی آمریکا بسیار صمیمانه و دوستانه بود. کایل اسنایدر درباره این موضوع اظهار داشت:مردم ایران با شاخه های گل رُز از ما (تیم ملی کشتی آمریکا) استقبال کردند و کیف های ما را برایمان آوردند و همه مردم عزیز ایران می خواستند با ما عکس سلفی بگیرند.

کایل اسنایدر در ادامه گفت:این بهترین مسابقه ای بود که من تا به حال در آن کشتی گرفتم. این مسابقه و رقابت به نظه من حتی بهتر از مسابقات المپیک 2016 ریو در کشور برزیل بود.

کایل اسنایدر در ایران

بیوگرافی کشتی گیر کایل اسنایدر 

صحبت های کایل اسنایدر بعد از جام جهانی کرمانشاه 2017

کایل اسنایدر کشتی گیر ستاره تیم ملی کشتی آزاد آمریکا از میزبانی بسیار خوب کشور ایران و مردم ایران در مسابقات جام جهانی کشتی آزاد 2017 کرمانشاه قدردانی کرد و اینگونه گفت:کشور ایران بهترین طرفداران و تماشاگران را در  جهان دارد.

کشتی گیر کایل اسنایدر با تعریف و تمجید از میزبانی بسیار خوب کشور ایران در مسابقات جام جهانی کشتی آزاد 2017 گفت:تا به حال در طول عمرم شاهد چنین مسابقات بسیار جذابی نبودم و واقعا جا دارد از همه تماشاگران ایران به دلیل استقبال بسیار خوب شان از این مسابقات قدردانی و تشکر کنم.

کایل اسنایدر کشتی گیر پر افتخار آمریکا افزود:

پذیرایی و میزبانی از تیم ها نیز بسیار فوق العاده بود. ما از مردم کشور ایران به دلیل این میزبانی تشکر و قدردانی می کنیم و همه ما (تیم ملی کشتی آزاد آمریکا) خاطرات خوبی را برای هموطنان مان در کشور آمریکا از سفر به کشور ایران خواهیم داشت. اشتیاق بی نظیر تماشاگران بسیار فوق العاده بود و از این بابت هم ممنونم که طرفدران کشور ایران ما را مقابل کشور روسیه و کشور آذربایجان تشویق کردند، از همه آن ها ممنون هستم و تشکر می کنم.

هم تیمی های کایل اسنایدر

کشتی گیر کایل اسنایدر و تیم ملی آمریکا

صحبت های کایل اسنایدر درباره شکست تیم کشورش مقابل ایران

تیم ملی کشتی آزاد آمریکا با نتیجه بسیار نزدیکی به کشور ایران باخت و اگر ما کمی شانس می آوردیم و خوش اقبال بودیم، می توانستیم برنده دیدار فینال جام جهانی کشتی آزاد کرمانشاه باشیم. البته فشار تشویق های تماشاگران کشور ایران بر تیم ما نیز فوق العاده زیاد بود و تیم ملی کشتی آزاد ایران از این تشویق ها سود فراوانی برد و توانست تیم ما را مغلوب کند. البته باید این را هم بگویم کشتی گیر امیر محمدی هم رقیب خوبی بود و هر چند که نتوانست امتیازی از من بگیرد منتها بسیار جنگنده کشتی گرفت. من هم در کشتی هایم اشتباهاتی در هنگام حمله کردن داشتم که باید سعی کنم آن ها را به خوبی رفع کنم. 

 بیوگرافی کایل اسنایدر کشتی گیر

حرف های کایل اسنایدر در مورد شکست تیمش

کایل اسنایدر در مسابقات جهانی و المپیک

کشتی گیر کایل اسنایدر تا به حال در 2 مسابقات کشتی قهرمانی جهان و 1 مسابقات قهرمانی المپیک شرکت کرده است، که می توان گفت تا به حال نتیجه های خوبی را کسب کرده  است.

کایل اسنایدر در مسابقات جهانی 2015

کشتی گیر کایل اسنایدر در عین جوانی و در سن 19 سالگی پا به مسابقات قهرمانی جهان 2015 در لاس وگاس گذاشت، کایل اسنایدر در رقابت های جهانی 2015 به راحتی کشتی گیرانی را در دور اول، دوم و سوم شکست داد و به نیمه نهایی مسابقات رسید، کایل اسنایدر در نیمه نهایی طی یک کشتی سخت و دشوار توانست عباس طهان کشتی گیر کشورمان را با نتیجه 5 بر 3 شکست دهد و به دیدار پایانی راه پیدا کند. کایل اسنایدر در دیدار فینال وزن 97 مسابقات قهرمانی جهانی در حالی که مقابل عبدالسلام گادیسوف کشتی گیر روسیه ای تا لحظات آخر عقب بود، توانست در یک کش و قوس از حریف خود امتیاز بگیرد و کشتی را به نفع خود به پایان برساند و بدین ترتیب کایل اسنایدر موفق شد در اوج جوان مدال طلای قهرمانی جهان 2015 را در وزن 97 کیلوگرم کسب کند.

افتخارات کایل اسنایدر

کایل اسنایدر پس از پیروزی در کشتی فینال جهانی لاس و گاس

کایل اسنایدر در مسابقات المپیک 2016

کشتی گیر کایل اسنایدر در مسابقات المپیک ریو از قرعه بسیار مناسبی برخوردار بود، بطوری که تا فینال مسابقات حریفان عنوان داری با او برخورد نکردند و تمام حریفان عنوان دار در آن طرف جدول بودند. کایل اسنایدر در دور اول مسابقات المپیک ریو خاویر کورتینا از کشور کوبا را مغلوب کرد و در دور دوم آلبرت سارتیوف از کشور رومانی را مغلوب خود کرد و در دور سوم (مرحله نیمه نهایی) الیزبار اودیکادزه از کشور گرجستان را شکست داد و توانست به فینال مسابقات المپیک 2016 ریو راه پیدا کند، کایل اسنایدر در فینال المپیک ریو توانست ختاگ گازیموف کشتی گیر آذربایجان را شکست دهد و به مدال طلای مسابقات المپیک 2016 دست پیدا کند.

کشتی اسنایدر در المپیک

کایل اسنایدر بر روی سکوی قهرمانی المپیک ریو

کایل اسنایدر در مسابقات جهانی 2017

کشتی گیر کایل اسنایدر در مسابقات جهانی 2017 پاریس توانست در دور اول و دوم و دور سوم (مامد ابراگیموف از کشور ازبکستان و نائویا آکاگوما از کشور ژاپن و اصلان بک آلبروف از آذربایجان) را مغلوب خود کند و به دیدار پایانی مسابقات جهانی 2017 پاریس راه پیدا کند، کایل اسنایدر در دیدار فینال باید به مصاف کشتی گیر پرقدرت و عنوان داری به نام عبدالرشید سعدالله اف می رفت. کایل اسنایدر در مقابل عبدالرشید سعدالله اف از روسیه کشتی بسیار خوبی گرفت و توانست با یک نتیجه بسیار نزدیک (6 بر 5) عبدالرشید سعدالله اف را شکست دهد تا دومین مدال طلای جهانی خود را در وزن 97 کیلوگرم کسب کند.

 کشتی کایل اسنایدر و سعداله یف

کایل اسنایدر پس از قهرمانی و پیروزی بر سعدالله اف در فینال جهانی پاریس

کایل اسنایدر در مسابقات جهانی 2018

کشتی گیر کایل اسنایدر در مسابقات کشتی قهرمانی جهانی سال 2018 در مجارستان در دور اول اولزیسایخان باتزول از کشور مغولستان را شکست داد و در دور دوم کشتی گیر ناتانیل تواموهلوا را شکست داد و در دور سوم آبراهام کونئدو از کشور ایتالیا را شکست و به نیمه نهایی راه یافت، کایل اسنایدر در دیدار نیمه نهایی پاولو اولینیک از کشور مجارستان را مغلوب کرد و جواز حضور در فینال مسابقات جهانی را کسب کرد. کایل اسنایدر در فینال باید با عبدالرشید سعدالله اف کشتی می گرفت که در این دیدار مقابل سعدالله اف در دقایق نخست با ضربه فنی شکست خورد و به مدال نقره مسابقات جهانی 2018 رسید.

باخت کایل اسنایدر با ضربه فنی

کایل اسنایدر پس از شکست با ضربه فنی مقابل عبدالرشید سعدالله اف

کایل اسنایدر در مسابقات جهانی 2019

کشتی گیر کایل اسنایدر در مسابقات قهرمانی جهان سال 2019 در دور اول موسام خاطری از کشور هند را با نتیجه 10 بر 0 شکست داد و در دور دوم ماگومد ابراگیموف ازبکستانی را با نتیجه عالی 13 بر 0 مغلوب کرد و به دیدار نیمه نهایی راه یافت، کایل اسنایدر در نیمه نهایی مسابقات در عین ناباروری مقابل شریف شریف اف از کشور آذربایجان با نتیجه 5 بر 2 شکست خورد و به دیدار رده بندی رفت، کایل اسنایدر در دیدار رده بندی مسابقات الیزبار اودیکادزه از کشور گرجستان را با نتیجه 3 بر 0 شکست داد و به مدال برنز مسابقات قهرمانی جهان نورسلطان سال 2019 رسید.

کایل اسنایدر

کشتی گیر کایل اسنایدر در مسابقات قهرمانی جهان نورسلطان

باخت کایل اسنایدر مقابل کشتی گیر ایران 

گفتنی است که کشتی گیر کایل اسنایدر قهرمان جهان و المپیک سابقه باخت مقابل کشتی گیر ایران (عباس طحان) در فینال جام باشگاه های جهان سال 2016 را در کارنامه ورزشی خود دارد.

شکست کایل اسنایدر

شکست کایل اسنایدر مقابل عباس طحان 

کایل اسنایدر، بهترین ورزشکار سال آمریکا

کشتی گیر کایل اسنایدر کشتی گیر آزادکار آمریکایی به عنوان بهترین ورزشکار سال کشور آمریکا انتخاب شد.

کمیته المپیک کشور آمریکا در مراسمی جایزه بهترین ورزشکار سال کشور آمریکا را به کشتی گیر کایل اسنایدر قهرمان جهان و المپیک در وزن 97 کیلوگرم اهداء کرد.

کشتی گیر کایل اسنایدر چهارمین کشتی گیر پس از کشتی گیر جان اسمیت، کشتی گیر رولان گاردنر و کشتی گیر جردن باروز است که به عنوان بهترین ورزشکار سال کشور آمریکا دست می یابد.

کایل اسنایدر

کایل اسنایدر بهترین ورزشکار سال 2017 آمریکا

افتخارات و مدال های کایل اسنایدر

مسابقات قهرمانی المپیک 

مدال طلای مسابقات المپیک سال 2016 در وزن 97 کیلوگرم

مسابقات قهرمانی جهان

مدال طلای مسابقات جهانی لاس وگاس سال 2015 در وزن 97 کیلوگرم

مدال طلای مسابقات جهانی پاریس سال 2017 در وزن 97 کیلوگرم

مدال نقره مسابقات جهانی مجارستان سال 2018 در وزن 97 کیلوگرم

مدال برنز مسابقات جهانی نورسلطان سال 2019 در وزن 97 کیلوگرم

مسابقات بازی های پان امریکن

مدال طلای سال 2015 تورنتو وزن 97 کیلوگرم

زندگینامه کایل اسنایدر

کایل اسنایدر با پرچم کشور آمریکا

تصاویر دیدنی و جذاب کایل اسنایدر و همسرش

 کایل اسنایدر

کایل اسنایدر کشتی گیر عنوان دار و پر افتخار آمریکا

کشتی گیر کایل اسنایدر

کایل اسنایدر دارنده مدال طلای جهان و المپیک 

کایل اسنایدر و همسرش

کشتی گیر کایل اسنایدر و همسرش 

کایل اسنایدر در المپیک

کایل اسنایدر پس از قهرمانی در مسابقات المپیک 2016 ریو

تمرینات بدنسازی کایل اسنایدر

تمرینات سخت و دشوار کایل اسنایدر قهرمان جهان و المپیک 

همسر کایل اسنایدر

عکس کایل اسنایدر و همسرش 

کایل اسنایدر و طاها آکگول

تمرین کشتی کایل اسنایدر با طاها آکگول

بدنسازی کایل اسنایدر

تمرینات بدنسازی کایل اسنایدر

کایل اسنایدر و سعدالله یف

کشتی حساس کایل اسنایدر و عبدالرشید سعدالله اف 

بیوگرافی کشتی گیر کایل اسنایدر

تمرینات طاقت فرسای کایل اسنایدر

زندگینامه کایل اسنایدر

همسر کشتی گیر کایل اسنایدر

کایل اسنایدر و جردن باروز

کایل اسنایدر و جردن باروز قهرمان المپیک

کایل اسنایدر و هم تیمی اش

کایل اسنایدر و دیوید تیلور 

کایل اسنایدر و همسرش

کایل اسنایدر و همسرش 

قهرمانی کایل اسنایدر

کایل اسنایدر پس از قهرمانی در مسابقات قهرمانی جهان 2015 

کایل اسنایدر در المپیک 2016

لحظه اهدای مدال طلای المپیک به کایل اسنایدر 

همسر کایل اسنایدر

کشتی گیر کایل اسنایدر در کنار همسرش 

طلای المپیک کایل اسنایدر

مدال طلای المپیک کایل اسنایدر

کشتی کایل اسنایدر

تمرین کشتی کایل اسنایدر در خانه کشتی ایران  

کشتی گیر کایل اسنایدر

کایل اسنایدر در کنار همسر خود

کایل اسنایدر

تمرینات کشتی گیر کایل اسنایدر

همسر کایل اسنایدر

کایل اسنایدر و همسرش 

قهرمانی کایل اسنایدر در المپیک

کایل اسنایدر پس از قهرمانی در المپیک 2016 در کنار طرفدارانش

کایل اسنایدر

مصاحبه کشتی گیر کایل اسنایدر با خبرنگاران

باخت کشتی گیر کایل اسنایدر

نایب قهرمان کایل اسنایدر و باخت او مقابل جیدن کاکس

کایل اسنایدر و گاتسالوف

وزن کشی کشتی گیر گاتسالوف و کایل اسنایدر

 

بیوگرافی کایل اسنایدر قهرمان المپیک+ افتخارات و همسر کایل اسنایدر

553
این مطلب مفید بود ؟530
منبع : بخش ورزش نمناک/ح.ب
وبگردی