فرود هواپیما در بزرگراه
خلبان 35 ساله یک هواپیمای تک موتوره سفید رنگ به دلیل ایجاد نقص فنی ، مجبور به فرود اضطراری در بزرگراه پر تردد کالیفرنیا شد.

فرود هواپیما در بزرگراه کالیفرنیا

پرواز، قطعا یکی از بزرگترین آرزوهای انسان های نخستین و یکی از بزرگترین اختراعات انسان امروزه است که سالانه ده ها هزار نفر به وسیله هواپیما از مقصد مورد نظر خود سفر میکنند.

با این وجود یکی از بزرگترین مسئولیت ها، برعهده فرودگاه ها است تا بتوانند امنیت و رفاه را برای مشتریان خود فراهم سازند تا به آنها آسیبی نرسد. برای مثال قبل از پرواز هر هواپیما از سالم بودن ان اطمینان کامل تحت نظر چندین کارشناس صورت گیرد و در نهایت اجازه پرواز داده شود که در این صورت آسیب های جانی که هر سال شاهد چندین اتفاق این چنین نخواهیم بود.

اما اخیرا ویدیویی از فرود ناگهانی تک موتوره توانست هزاران بار در صفحات مجازی دیده شود و به تبع با واکنش های متعددی روبرو گشت. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

فرود هواپیما در اتوبان

فرود اضطراری هواپیما در بزرگراه کالیفرنیا

طبق گزارش های اعلام شده، هواپیما تک موتوره سفید رنگ که خلبان آن فردی 25 ساله و شاگرد 35 ساله در کنار وی حضور داشت که بنابر دلیل نقص فنی موتور، ساعت 15 :11 دقیقه صبح در بزرگراه کالیفرنیا فرود آمدند.

افسر بزرگراه کالیفرنیا به نام " تراویس گارو " این گونه گفت:"  به گفته خلبان، هواپیما آنها بطور ناگهانی شروع به از دست دادن قدرت کرد و به دلیل دور بودن فرودگاه، ناچار به فرود اضطراری در این بزرگراه نمودند. با این وجود فرود در چنین مسیر پر ترددی، معجزه است".

با این وجود هیچ خسارت و آسیبی اعلام نشده است.

ویدیو فرود ناگهانی هواپیما در بزرگراه کالیفرنیا

فرود هولناک هواپیما در بزرگراه شلوغ کالیفرنیا

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
برچسب : حوادث هوایی
وبگردی