خرید فالوور

خرید فالوور برای اینستاگرام

کد مطلب : 73735زمان مطالعه : 4 دقیقه
خرید فالوور چگونه می تواند به ضرر شما باشد؟ برای رشد کسب و کار خود در شبکه های مجازی این مقاله را مطالعه کنید.

خرید فالوور اینستاگرام، مفید یا بی فایده؟

رپورتاژ آگهی :امروزه کسب و کارها به راحتی می تواند بجای اجاره مغازه به صورت فیزیکی و یا طراحی وبسایت و ساخت اپلیکیشن جهت معرفی کار خود در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام به صورت رایگان فعالیت کنند. از این رو بازار خرید فالوور و پیج های آماده اینستاگرام داغ شده است.

میزان تعداد دنبال کننده و یا همان فالوور اینستاگرام به عدد جادویی تبدیل شده که میزان محبوبیت و حتی اعتماد به نفس افراد را تحت تاثیر قرار می دهد. وقتی وارد صفحه شبکه مجازی دوستتان می شوید و میبینید 20 هزار نفر دنبال کننده دارد به صورت ناخوداگاه تحت تاثیر قرار می گیرید و حتی ممکن است کمی نگاهتان را به آن فرد تغییر دهید!

البته این موضوع فقط در ایران رواج ندارد و در اکثر کشور های دنیا افراد به دنبال افزایش فالوور خود هستند ولی تا چه حد حاضرند هزینه و وقت صرف کنند؟ با کمی گذراندن وقت در اینستاگرام می توان جواب این سوال را گرفت. از خرید فالوور و خرید لایک گرفته تا بلعیدن ترکیب سیگار و شیرموز! و ساخت کلیپ های حرفه ای و پرهزینه طنز، کاربران شبکه های اجتماعی تلاش میکنند رقم فالوور خود را بالا ببرند.

خرید فالوور

جدا از مسئله محبوبیت شخصی، کسب و کارها نیز در این فضا برای جذب مشتری به دنبال افزایش تعداد فالوور خود هستند. در این مقاله می خواهیم به بررسی این موضوع بپردازیم که آیا افزایش تعداد فالوور از راه تبلیغات و خرید فالوور برای کسب و کار های نوپا و قدیمی مفید خواهد بود یا خیر؟ و چگونه می توان در این فضا فعالیت سودمند داشت.

از آنجایی که اینستاگرام بزرگترین شبکه اجتماعی در ایران است کسب و کارها در این بستر فعایلت بالایی دارند.

برخلاف تصور عموم بالا بردن تعداد فالوورهای اینستاگرام کار ساده ای نیست و مستلزم صرف وقت هزینه و خلاقیت است. در زیر روش های افزایش فالوور اینستاگرام را شرح میدهیم:

1- خرید فالوور :

سرویس هایی هستند که خدمات خرید فالوور را به صورت آنی انجام میدهند! یعنی شما میتوانید در مدت زمان کوتاهی حجم زیادی از فالوور را خریداری کنید. خرید فالوور اینستاگرام بین کسب و کار ها رواج زیادی دارد به شکلی که کمتر کسب و کاری را میتوانید پیدا کنید که برای صفحه خود فالوور نخریده باشد.
 

آیا خرید فالوور مفید است؟

خرید فالوور می تواند برای صفحه شما سودمند و یا مضر باشد و این بستگی به نوع فالوور خریداری شده و یا استراتژی فروش شما دارد. خرید فالوور اینستاگرام می تواند به کسب و کار شما جلوه بهتری بدهد اما به شرطی که میزان تناسب لایک و فالوور را رعایت کرده باشید. همچنین اشکال مختلف فالوور اینستاگرام برای خرید وجود دارد.
شاید برای شما سوال پیش بیاید که این فالوورها چه کسانی هستند؟ فالوور های فروشی اینستاگرام ممکن است توسط انسان یا روبات ساخته شوند.
خرید فالوور اینستاگرام

فالوور واقعی

معمولا افرادی برای کسب درامد حساب های اینستاگرام میسازند و اکانت ها را در اختیار اپلیکیشن ها و شرکت ها میگذارند و این اپلیکیشن ها و شرکت ها به این حساب ها دستور میدهند تا صفحه شما را فالو و یا لایک کنند. این نوع فالوورها واقعا پست های شما را مشاهده نمی کنند! یعنی اگر فکر میکنید با خرید 10 هزار نفر از این نوع فالوور سرتان شلوغ می شود و فروش محصولتان را افزایش می دهید در اشتباهید! خرید فالوور می تواند وجهه شما بالا ببرد، همچنین سرویس هایی هستند که فالوور هایی ارائه می دهند که تصاویر و پست های شما را لایک هم میکنند. برای مثال وبسایت گلد فالوور این خدمات را به صورت رسمی ارائه می دهد.
 

فالوور تقلبی

نوع دیگری از فالوور، دنبال کنندگان فیک و یا تقلبی هستند که توسط روبات ساخته می شوند. بدی این نوع فالوور این است که معمولا در خارج از ایران ساخته می شوند و هنگامی که شما توسط این حساب ها دنبال می شوید اینستاگرام مخاطب شما را در خارج از ایران فرض میکند. بدی دیگر این فالوور ها این است که پس از مدتی توسط اینستاگرام حذف می شوند و شما به اصطلاح ریزش ناگهانی خواهید داشت. همچنین ممکن است اگر شما توسط این فالوور ها دنبال شوید اینستاگرام اکانت شما را به عنوان اسپم شناخته و حذف کند.

روبات اینستاگرام

روش سوم برای جذب فالوور اینستاگرام استفاده از روبات اینستاگرام است! در این روش سرویسی روی حساب شما فعال می شود که بجای شما فعالیت می کند. پست ها را لایک می کند و افراد را فالو و آنفالو میکند. در این روش می توانید فالوور های فعال و واقعی جذب کنید ولی این روش هم بدی هایی دارد. اینستاگرام حساب هایی که به صورت مصنوعی فعالیت میکند را هر از چند گاهی می بندد! و اگر نتوانید روبات خوبی را روی حساب خود فعال کنید و یا تنظیمات اشتباهی اعمال کنید ممکن است بازدهی خوبی نداشته باشید و یا حساب کاربری شما توسط اینستاگرام غیر فعال گردد.
سرویس هایی هم هستند که این تنظیمات را به صورت تخصصی و متاسب با کسب و کار شما اینجام میدهند. و اگر تخصص بالایی در این زمینه ندارید پیشنهاد می دهیم از این شرکت ها فالوور خریداری کنید. گلد فالوور یکی از سایت هایی است که این خدمات را ارائه می دهد.
خرید فالوور

2- تبلیغات اینفلوئنسری

روش دیگر برای کسب و کارها تبلیغات از طریق اینفلوئنسر ها و یا همان افراد تاثیر گذار شبکه های مجازی است. اگر حتی چند روز در شبکه های مجازی حضور داشته باشید حتما نام چند نفر از این اینفلوئنسر ها به گوشتان خورده است! افرادی که ممکن است با یک کلیپ ساده معروف شده و صد ها هزار دنبال کننده جذب کرده باشند. این افراد برای هر پست تبلیغاتی اینستاگرام میلیون ها تومان دریافت می کنند!
اگر فرد تاثیرگذار مورد نظر در حرفه ای که شما فعالیت میکنید معروف شده باشد (مثلا امتحان کردن غذاهای رستوران ها) این نوع تبلیغات می تواند برای شما بسیار موثر باشد!

خرید فالوور برای اینستاگرام

4.48
این مطلب مفید بود ؟71
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی