سیامک نعمتی بازیکن پرسپولیس

تولد بازیکن پرسپولیس با حضور بازیگران و منشا +عکس

تاریخ انتشار : 10 اردیبهشت 1398کد مطلب : 74334زمان مطالعه : 1 دقیقه
جشن تولد 25 سالگی سیامک نعمتی بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس با حضور چند تن از هنرمندان و گادوین منشا بازیکن جنجالی استقلال برگزار شد.

تولد بازیکن پرسپولیس در کنار هنرمندان

سیامک نعمتی بازیکن جوان تیم فوتبال پرسپولیس تهران تولد 25 سالگی اش را در کنار هنرمندان و بازیکن استقلال جشن گرفت. جشن تولد بازیکن پرسپولیس با حضور چندتن از بازیگران سینما و تلویزیون کشورمان و همسر خانم بازیگر برگزار شد.

پرستو صالحی ، شیلا خداداد ، ابراهیم کوخایی و بهار ارجمند با انتشار عکسی خبر از برگزاری یک جشن تولد برای سیامک نعمتی دادند.

عکسی از جشن تولد سیامک نعمتی بازیکن پرسپولیس

بازیگران حاضر در جشن تولد سیامک نعمتی عکسی مشترک را در اینستاگرامشان به اشتراک گذاشتند و تولد آقای فوتبالیست را تبریک گفتند.

تولد سیامک نعمتی بازیکن پرسپولیس

بازیگران و گادوین منشا در تولد سیامک نعمتی بازیکن پرسپولیس

پرستو صالحی ، شیلا خداداد و همسرش ، ابراهیم کوخایی و بهار ارجمند به همراه گادوین منشا بازیکن پرسپولیس که به تازگی به تیم استقلال پیوسته است و اخراج او از این تیم خبر جنجالی این روزها است، در جشن تولد سیامک نعمتی حضور داشتند.

تولد سیامک نعمتی بازیکن پرسپولیس

تولد سیامک نعمتی بازیکن پرسپولیس با حضور گادوین منشا

سیامک نعمتی بازیکن جوان تیم فوتبال پرسپولیس تهران است که بعد از بازی در تیم هایی چون نونهالان سایپا ، جوانان پرسپولیس ، مقاومت و پیکان مورد توجه مسئولین پرسپولیس قرار گرفت و با عقد قراردادی دو ساله به این تیم پیوست و اکنون به عنوان هافبک برای سرخ پوشان پایتخت بازی میکند.

تولد سیامک نعمتی بازیکن پرسپولیس

سیامک نعمتی بازیکن پرسپولیس 25 ساله شد

هنرمندان و گادوین منشا در تولد بازیکن پرسپولیس +عکس

4.128
این مطلب مفید بود ؟235
منبع : صفحه پرستو صالحی / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
برچسب : سیامک نعمتی
وبگردی