تولد داریوش فرضیایی

جشن تولد 45 سالگی عموپورنگ + تصاویر

تاریخ انتشار : 5 مرداد 1397کد مطلب : 70250زمان مطالعه : 2 دقیقه
داریوش فرضیایی یا همان عموپورنگ محبوب برنامه های کودک صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکس هایی از جشن تولد 45 سالگی اش به روز کرد.

تولد داریوش فرضیایی عمو پورنگ برنامه های کودک

داریوش فرضیایی عموپورنگ محبوب برنامه های کودکی بیش از 10 سال است با نام عموپورنگ در بین بچه ها شناخته شده و به محبوبیت رسیده است. این مجری معروف برنامه های کودک از 73 به دنیای صدا و سیما راه یافت و از سال 81 با نام عموپورنگ شناخته شد.

اول مرداد ماه سالروز تولد داریوش فرضیایی بود و این مجری خوش اخلاق 45 ساله شد و جشن تولد شادی را در کنار دوستانش به همین مناسبت برگزار کرد.

تولد داریوش فرضیایی در کنار دوستانش

تولد داریوش فرضیایی

تولد 45 سالگی داریوش فرضیایی

داریوش فرضیایی با انتشار عکس هایی از جشن تولد 45 سالگی اش در اینستاگرام نوشت :دوست خوب ارزشمندترین سرمایه هر انسانیست و من خداوند را هزاران بار شکر میکنم که دوستان خوبی را سر راهم قرار داده.

امشب علی سقاییان در دوستی سنگ تمام گذاشت و معنای واقعی عشق و محبت را به من آموخت. خیلی عزیزی علی جان ، ازت سپاسگزارم و صدالبته نیز تشکری داشته باشم از همکاران خوب وبامعرفتم و هم چنین حضور محترم خانواده آقای سقاییان و تشکر ویژه و ویژه از مادر گلم که حضورش مثل همیشه برام دلگرمی و امید بوده.

تولد داریوش فرضیایی

تولد 45 سالگی داریوش فرضیایی با علی سقاییان

تولد داریوش فرضیایی

نعیمه نظام دوست در تولد 45 سالگی داریوش فرضیایی

تولد 45 سالگی داریوش فرضیایی

امیرحسین رستمی و امیر نوری در تولد 45 سالگی داریوش فرضیایی

داریوش فرضیایی از سال 78 با مجموعه تورنگ و پورنگ بین بچه ها چهره شد و پس از آن در سال 1381 با اجرای برنامه کودک و نوجوان و اسم هنری عمو پورنگ بین کودکان و بزرگسال محبوبیت یافت.

 داریوش فرضیایی

 داریوش فرضیایی 45 ساله شد

داریوش فرضیایی مجموعه بالش ها را برای شبکه نمایش خانگی در حال پخش دارد .

هنرمندان در جشن تولد 45 سالگی داریوش فرضیایی+تصاویر

4.338
این مطلب مفید بود ؟335
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی