فیلم دارکوب

مهناز افشار همبازی امین حیایی در فیلم دارکوب

تاریخ انتشار : 21 اسفند 1395کد مطلب : 45938زمان مطالعه : 2 دقیقه
فیلم دارکوب فیلمی به کارگردانی بهروز شعیبی و بازی مهناز افشار و امین حیایی است که در تهران فیلمبرداری میشود.

بازیگران فیلم دارکوب

فیلم سینمایی «دارکوب» جدیدترین همکاری بهروز شعیبی با سید محمود رضوی است که امین حیایی و مهناز افشار در این فیلم همبازی شدند.

اولین عکس‎ها از فیلم دارکوب به کارگردانی بهروز شعیبی در حالی منتشر شده است که فیلمبرداری فیلم تا بعد از تعطیلات نوروز ادامه دارد.

به نقل از مشاور رسانه ای فیلم سینمایی «دارکوب»، در روزهای قبل و در لوکیشنی در غرب تهران، مهناز افشار، امین حیایی و سارا بهرامی جلوی دوربین علیرضا برازنده به ایفای نقش مشغول بودند.

فیلم دارکوب

مهناز افشار در فیلم دارکوب

همچنین در روزهای آتی، بازیگران دیگر نیز جلوی دوریین می روند.

تاکنون نیمی از فیلمبرداری «دارکوب» به کارگردانی بهروز شعیبی و تهیه کنندگی سیدمحمود رضوی انجام شده است. پیش بینی می شود این فیلم تا بعد از تعطیلات نوروز جلوی دوربین علیرضا برازنده باشد.

مهناز افشار، سارا بهرامی، جمشید هاشم پور، هادی حجازی فر، طوفان مهردادیان، نگار عابدی، شادی کرم رودی، ثریا حلی، آتیه جاوید، علیرضا کی منش و امین حیایی بازیگران «دارکوب» هستند.

فیلم دارکوب

امین حیایی بازیگر فیلم دارکوب

فیلمنامه «دارکوب» توسط حسین تراب نژاد و آزیتا ایرایی بر اساس طرحی از بهروز شعیبی به نگارش درآمده است. این فیلم داستانِ اجتماعیِ روابط انسانی افراد جامعه را در رو در رویی با معضلات اجتماعی و اعتیاد، با نگاهی متفاوت روایت می کند.

برخی از عوامل تولید فیلم سینمایی «دارکوب» عبارتند از:نویسنده:حسین تراب نژاد و آزیتا ایرایی بر اساس طرحی از بهروز شعیبی، کارگردان:بهروز شعیبی، مدیر فیلمبرداری:علیرضا برازنده، صدابردار:کامران کیان ارثی، طراح صحنه و لباس:آیدین ظریف، طراح گریم:فاطمه کمالی و زهرا کمالی، بازیگردان:علی صلاحی، دستیار اول کارگردان:صالح غربی جوان، مدیر برنامه ریزی:امیر سلیمانی، مدیر تدارکات:امیر اسکندری، جانشین تهیه:فیاض هوشیار پارسیان، دستیار تهیه:محسن خواجه افضلی، جلوه های ویژه میدانی:آرش آقابیک، عکاس:مریم تخت کشیان، مشاور رسانه ای:سیدمحمدصادق لواسانی، مدیر تولید:کامران حجازی و تهیه کننده:سیدمحمود رضوی.

«دارکوب» محصول موسسه سینمایی سیمای مهر است که «ماجرای نیمروز» را در اکران نوروز به نمایش عمومی گذاشته است.

مهناز افشار همبازی امین حیایی در فیلم دارکوب

57
این مطلب مفید بود ؟70
برگرفته از ایسنا -/ح
وبگردی