لباس پسرانه نوروز 97
مدل لباس های پسرانه مخصوص پسربچه های 1 تا 7 سال برای نوروز 97 به رنگ بنفش تولید شده اند, استایل پسربچه ها را با رنگ سال هماهنگ کنید.

مدل لباس پسرانه نوروز 97

لباس خریدن برای بچه ها با لباس خریدن برای بزرگسالان تفاوت زیادی دارد. بچه ها مثل شما نیستند که بتوانید هر لباس شیکی برای آنها بخرید به هوای این که حتما در آن راحت خواهند بود و تحملش می کنند. تحمل بچه ها به اندازه شما نیست به همین دلیل زیبایی لباس، آخرین فاکتور انتخاب آن است. قبل از این که به زیبایی لباسی که برای فرزندتان می خرید توجه کنید، باید نکات سلامت آن را درنظر بگیرید.

رنگ بنفش سلطنتی در سال 97 تنوع جذابی به بازار پوشاک داده و رنگی که مناسب همه افراد در سنین مختلف بوده و مختص به قشر خاصی نیست. معمولاً برای ست کردن لباس پسرانه بهاره می توان از طیف گسترده رنگ بنفش بهره برد.

لباس پسرانه نوروز 97

لباس پسرانه بچه گانه نوروز 97

لباس پسرانه نوروز 97

لباس پسرانه بهاری نوروز 97

برای پوشاک، کفش یا اکسسوری ترکیب رنگ بنفش با رنگ های کامل کننده آن استایل شیکی را تشکیل می‎ دهد. حتماً لازم نیست رنگ بنفش یک دست را برای لباس پسر نازنینتان استفاده کنید. در ادامه این مقاله نحوه ست کردن انواع پوشاک با این رنگ شیک را خواهید دید.

بچه ها در این سن لباس هایشان را می شناسند و به آن واکنش نشان می دهند. بهتر است در انتخاب لباس برای بچه ها در این سن از خود آنها کمک بگیرید. خیلی از بچه ها دوست دارند خودشان لباس های شان را بپوشند و درآورند. بهتر است به آن ها اجازه این کار را بدهید تا حس مستقل بودن و اعتماد به نفس پیدا کنند.

همینطور که کودک بزرگ تر می شود می توانید لباس سخت تری برای او انتخاب کنید تا برای پوشیدن آن شوق و ذوق داشته باشد. مثلا لباس هایی که دکمه یا زیپ دارند برای بچه بخرید و اجازه دهید خودش آن را ببندد.

لباس پسرانه نوروز 97

لباس پسرانه پاییز 97

انتخاب رنگ بنفش بادمجانی را برای کت، کاپشن، کفش و بافت پسرانه بسیار مناسب و خاص خواهد بود. برای گل پسرتان پیراهن چهارخانه ای را استفاده کنید که ترکیبی از رنگ بنفش دارد. بلوز نخی برای فصل بهار پوشش مناسبی است، جنسی که عموماً برای کودکان استفاده می شود و پوستشان را از حساسیت حفظ خواهد کرد.
 
لباس پسرانه نوروز 97

مدل لباس پسرانه عید 97

لباس پسرانه عید 97

لباس پسرانه عید 97 رنگ بنفش

لباس پسرانه نوروز 97

لباس پسرانه رنگ سال 97

لباس پسرانه شیک و جذاب نوروز 97

430
این مطلب مفید بود ؟246
برگرفته از روزچین / شهرزاد -/ح
وبگردی