قطار زاهدان تهران

جزئیات جدید حادثه خارج شدن قطار زاهدان تهران از ریل

تاریخ انتشار : 4 مهر 1398کد مطلب : 3357زمان مطالعه : 1 دقیقه
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان جزئیات جدید از حادثه خارج شدن قطار زاهدان تهران از ریل را تشریح کرد.

 خارج شدن قطار زاهدان تهران از ریل 

ایرنا:مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت:براثر خارج شدن قطار زاهدان - تهران در محدوده ایستگاه شورو، چهار مرد و یک زن جان خود را از دست دادند.

عبدالرحمن شهنوازی روز پنجشنبه اظهار داشت:این حادثه ساعت 16 و 20 دقیقه عصر دیروز در فاصله ١٠٠ کیلومتری از مسیر زاهدان و ٢ کیلومتری ایستگاه شورو رخ داد. 

وی افزود:تعداد مسافران قطار زاهدان - تهران ٢٥٠ نفر بود که از این تعداد علاوه بر پنج نفر کشته 157 نفر نیز مجروح شدند.

قطار زاهدان تهران

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان با بیان اینکه علت خروج قطار از ریل در دست بررسی است افزود:مجروحان این حادثه در بیمارستان های زاهدان در حال دریافت خدمات درمانی هستند. 

وی گفت:یک تیم از راه آهن جمهوری اسلامی ایران بعد از اعزام به سیستان و بلوچستان از نزدیک در حال بررسی دقیق علت بروز حادثه است. 

110 مصدوم حادثه ریلی زاهدان از بیمارستان ترخیص شدند 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان نیز گفت:110 مصدوم حادثه ریلی زاهدان - تهران بعد از دریافت خدمات اولیه پزشکی امروز/پنجشنبه/ از بیمارستان های زاهدان مرخص شدند. 

محمد هاشمی شهری اظهار داشت:خارج شدن قطار زاهدان - تهران از ریل 157 نفر مصدوم برجا گذاشت که بلافاصله به بیمارستان های زاهدان منتقل شدند. 

وی ادامه داد:بیماران بدحال نیازمند خدمات خاص این حادثه نیز برای دریافت خدمات تخصصی به بیمارستان خاتم الانبیا(ص) زاهدان منتقل شدند.

انتهای پیام/م

آمار مجروحان و کشته های حادثه خارج شدن قطار زاهدان تهران از ریل

1.73
این مطلب مفید بود ؟12
وبگردی