نامزدی کریس رونالدو

“نامزدی کریس رونالدو” | حلقه گران قیمت نامزد کریس رونالدو

تاریخ انتشار : 16 اردیبهشت 1397کد مطلب : 67791زمان مطالعه : 1 دقیقه
انتشار اخبار “نامزدی کریس رونالدو” و جورجینیا در سایتهای اروپایی با واکنش های زیادی روبرو شد، در ادامه حلقه گران قیمت رونالدو به نامزدش را ببینید.

نامزدی کریس رونالدو با جورجینا مدلینگ معروف

ستاره شماره 7 پرتغالی تیم رئال مادرید بعد از مدتها ارتباط با جورجینا مدلینگ مشهور اسپانیایی از او خواستگاری کرد و حلقه ازدواج گرانقیمتی به او داد . روز گذشته وب سایتهای اروپایی عکسی متفاوت که جورجینا در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده بود را انتشار داده و خبر نامزدی رسمی کریس رونالدو را اعلام کردند.

نامزدی کریس رونالدو و جورجینا
نامزدی کریس رونالدو خبرساز شد

خبر رسمی نامزدی رونالدو در اینستاگرام

ساعاتی بعد از خواستگاری فوتبالیست مشهور و برنده چندین توپ طلا از مدلینگ مشهور ، جورجینا لایو استوری پربازدیدی را منتشر کرد و با گذاشتن دست خود روی صورتش حلقه ازدواجی که کریس رونالدو یعنی پدر دخترش به او داده بود را رونمایی کرد. 

حلقه نامزدی کریس رونالدو
نامزدی رونالدو و همسرش جورجینا

نامزدی کریس رونالدو با مدلینگ معروف

کریستین رونالدو پدر چهار فرزند است، دو دختر و دو پسر که یکی از دخترها فرزند مشترک او با جورجینایی است که بعد از ناکام بودن رونالدو در چند رابطه موفق شد در زندگی او جای ثابتی پیدا کند و شانس دریافت ازدواجحلقه و خواستگاری از شماره 7 تیم ملی پرتغال را داشته باشد. در ادامه عکس حلقه ی نامزدی گرانقیمتی که رونالدو به جورجینا هدیه داده است را مشاهده می کنید.

حلقه ازدواج کریس رونالدو
حلقه گران قیمت رونالدو به نامزدش جورجینا

نامزدی کریس رونالدو ، حلقه گران قیمت نامزد کریس رونالدو

4.1100
این مطلب مفید بود ؟8218
منبع : بخش ورزش نمناک/ ن /ک
وبگردی