محمد بحرانی

محمد بحرانی این خبر را درباره جناب خان تکذیب کرد

تاریخ انتشار : 17 تیر 1396کد مطلب : 52552زمان مطالعه : 2 دقیقه
محمد بحرانی صداپیشه شخصیت محبوب جناب خان در برنامه خندوانه با انتشار پستی در اینستاگرامش یک شایعه و خبر درباره جناب خان را تکذیب کرد.

خبر جدید محمد بحرانی از جناب خان

محمد بحرانی هنرمندی که صداپیشگی شخصیت محبوب جناب خان را در برنامه خندوانه برعهده داشت صفحه اینستاگرامش را با انتشار خبری درباره جناب خان به روز کرد و یک خبر را درباره جناب خان تکذیب کرد.

محمد بحرانی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:

محمد بحرانی

محمد بحرانی صداپیشه جناب خان

دوستان عزیزم… سلام… مدتیه که من اینور و اونور پوستر مراسم مختلفی رو در شهرهای مختلف می بینم با تصویر جناب خان. خیلی هاشون هم مراسمیه که مردم باید بلیط بخرن و برن. رفقا بنده از همون زمانی که همگی در جریانید هیچ کاری نه در تلویزیون نه در فضای مجازی و نه به صورت زنده با جناب خان انجام ندادم. هیچکدام از این مراسم و جشنها به بنده هیچ ارتباطی پیدا نمی کنه و شخص بنده در هیچکدام از اون جشنها حضور نداشته و نخواهم داشت. اگر در آینده مشکلات حل شد و قرار شد که جناب خان اجرای زنده هم داشته باشه از همین جا اعلام خواهم کرد.همون طور که عرض کردم هر خبر جدیدی راجع به جناب خان داشته باشم رسما از همین جا اعلام می کنم. ممنونم از همه شما.

محمد بحرانی

محمد بحرانی و جناب خان خندوانه

محمد بحرانی صداپیشه ای که بیشتر فعالیت هایش در زمینه کارهای کودک بوده است از سال 1380 وارد تلویزیون شد و کارهای فوق العاده ای از خود در صداپیشگی برجای گذاشته است.

محمد بحرانی پس از تجربه صدا پیشگی ببعی در سریال کلاه قرمزی در یکی از آخرین فعالیت های هنری خود صدا پیشه ی عروسک جناب خان در برنامه ی خندوانه به کارگردانی رامبد جوان حضور داشته است.

محمد بحرانی این خبر را درباره جناب خان تکذیب کرد

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
برگرفته از صفحه شخصی محمد بحرانی / م.ف
وبگردی